Після прохання кандидата в нардепи Владислава Голуба й черкасців обранці скасували рішення щодо управителів будинків (ВІДЕО)*

 ...

Платіжки за 10 днів утримання будинків від приватника удвічі вищі за 20-денну плату СУБам. Такі цифрові непорозуміння привели під купол міської ради обурених містян. Тема зачепила й народного депутата по 197-му округу Владислава Голуба.

Владислав Голуб, кандидат у народні депутати по 197 округу:

"Я щойно був на Лісовому. Вибачте, трава стоїть по коліна. Нічого не робить. А вже вимагає якісь тарифи".

Народний обранець просить міських перенести розгляд цього питання із кінця на початок. І скасувати рішення виконкому, за яким із кінця травня майже 850 черкаських будинків віддали під опіку єдиного приватника. Після чого квартплата зросла в рази.

Владислав Голуб, кандидат у народні депутати по 197 округу:

"Дивно мені є саме те, що зараз на загальнонаціональному рівні я чую, що деякі політичні партії дуже активно відстоюють зниження тарифної політики в нашій державі й кажуть про те, як вони будуть боротися з цими тарифами. Чомусь на рівні одного міста роблять зовсім іншу ситуацію".

Депутат Владислав Голуб нарікає й на порушення в ухваленні рішення, за яким приватнику віддали багатоповерхівки. Мовляв, після відсіяння чотирьох інших учасників, лишився один. А це вже – не відповідає умовам проведення конкурсу. Його думку продовжує місцевий комунальник.

Андрій Кондратенко, заступник директора КП "Соснівська СУБ":

"На мою думку все було зроблено для того, щоб СУБи просто не взяли участь у цьому конкурсі. Тому що їхні документи навіть не взяли до розгляду. У мене питання: хто за це поніс відповідальність?"

Та аргументи нардепа розбиваються об політичну волю черкаських обранців однієї з партій. Під промовисті крики містян, лише з третьої спроби міські обранці скасовують скандальне рішення.

Владислав Голуб, кандидат у народні депутати по 197 округу:

"Той хаос, який відбувається абсолютно не личить для представників громади, якими є формально депутати і та цинічна позиція деяких політичних сил, які заявляють одне, а по факту роблять зовсім інше, це неприємно. Але, знаєте, головне, що є результат. Я і надалі буду робити все можливе, аби захистити права і свободи людей. Питання тут навіть не в тому, який це тариф, а в тому, що люди мають знати, за що вони сплачують і отримати якісні послуги за ті кошти".

 

*Агітаційні матеріали

 

Теми: Акценти
  • Facebook