Акценти. Голова правління ПАТ "Черкасиобленерго" переповів про ситуацію навколо Товариства

 ...

Напередодні голова правління ПАТ "Черкасиобленерго" Олег Самчук обговорив разом із працівниками підприємства ситуацію, що склалася нині навколо Товариства. Нині працівники переповідають, робота підприємства стабільна та без критичних ситуацій. Але підприємство ще й досі поступово оговтується від наслідків попереднього керівництва. Адже за понад три роки до приходу Олега Самчука не виконувалися поточні та капітальні ремонти устаткування, обладнання, лінії електропередачі.

Олександр Чорний, голова первинної профспілкової організації ПАТ "Черкасиобленерго":

"Колектив опинився в злиднях, товариство на грані повного краху було і тільки героїчні дії ПАТ "Черкасиобленерго". Зміна керівництва і приход Олега Григоровича Самчука привели до позитивних змін".

Сергій Рябцев, директор з економіки та фінансів ПАТ "Черкасиобленерго":

"Деньги никуда не выводяться, есть возмождность больше в инветспрограммы, вкладывать в ремонты, платить налоги".

Тетяна Моцик, інженер ВТГ Корсунь-Шевченкіського РЕМ:

"Люди – у нас обмежений контингент. Добре, що ми зуміли його зберегти під час оцього страйку. Під час періоду, коли нам не платили заробітну плату".

Нині завдяки боротьбі колективу та голові правління Товариство поступово відроджується. Зокрема, працівникам вчасно виплачують заробітну плату, яка за два роки зросла більше ніж на 70%,щомісячно виплачують борг перед ДП "Енергоринок", який з’явився при керівництві Світлани Кузьмінської.

Олег Самчук, голова правління ПАТ "Черкасиобленерго":

"Станом на перше січня заборгованість підприємства ПАТ "Черкасиобленерго" перед ДП "Енергоринок". За три роки вона зменшилася на 200 млн грн".

До того ж, найбільший споживач – ПАТ "Азот" – почав сплачувати кошти за поточну електроенергію. Цього року Господарский суд затвердив мирові угоди між боржником та енергетичним Товариством.

Олег Самчук, голова правління ПАТ "Черкасиобленерго":

"Мирові угоди виконуються спецрахуноок залищився і оплачується "Ощадбанком". Все сплачується до копійки на рахунок ДП "Енергоринок". Тобто все виконується".

Як повідомив голова правління на пресконференції, "команда Світлани Кузьмінської" не полишає спроби повернути собі вплив на підприємство. А нині голову правління Олега Самчука намагаються усунути з керівництва начебто через"диверсію".

Олег Самчук, голова правління ПАТ "Черкасиобленерго":

"Чи відбувалася диверсія у 2015-16 році, коли підприємство було знекровлене. Коли не було не плаьног не зарплат. Ніхто не бачив, що відбувається дійсно".

Черкаські енергетики хочуть отримати відповіді від керівництва СБУ, чому повертати гроші в державу – це диверсія, а викрадення сотень мільйонів гривень Кузьмінською, Крючковим, залишаються поза увагою слідчих служби безпеки.

 

Теми: Акценти
  • Facebook
>