Подаруй життя. Наталія Брусник, 16 років, пухлина мозку

 ...

Наталія Брусник, пацієнтка дитячого онковідділення: "Хотіла дуже, ще таку сукню придивилися вдіти. Таке, що не пишне і простеньке".

А ще зачіска, перші дорослі підбори та дорослий атестат. Навіть в ізоляційному боксі дитячого онковідділення у Наталки лише мови про випускний. Плани 16-річної школярки розбилися об лікарняні будні навесні.

Наталія Брусник, пацієнтка дитячого онковідділення: "Я ще пам’ятаю, як на швидкій їхала і все далі нічого. 21:15-21:22 Коли прийшла до тями, то в реанімації була".

Після школи абсолютно здоровій дівчинці раптово стало зле.

Олександр Брусник, брат пацієнтки дитячого онковідділення: "Їй стало погано, різкий головний біль, блювота, вона день проспала. Вона починає втрачати свідомість. Я, звісно, швидку викликав, їдемо у лікарню".

А далі у Наталки починається справжній лікувальний марафон. За кілька діб дівчинку переводять з однієї лікарні в іншу. Спершу проводять екстрене шунтування у Черкасах. За кілька днів – повторну операцію у столиці. У дівчини діагностують пухлину мозку.

Аліна Телюк, дитяча онкологиня: "Сподіваємося, що розміри пухлини зменшаться. Пухлина має локалізацію неоперабельну. Може бути різний ефект від лікування. Тримаємо кулачки, сподіваємося, що все буде добре".

У це добре вірить й 16-річна Наталка. За три місяці у дитячому онковідділенні вона перенесла десять хімій. Попереду ще щонайменше три.

Олександр Брусник, брат пацієнтки дитячого онковідділення: "Саме тяжке – це тривале хімія. Коли вона капається добу або дві. Видно по ній, що вона в’яла. Що-що, а вона борець, це вона".

Потому коштовне обстеження, яке вирішить подальший хід лікування. Та грошей на це родина немає. Тим часом сама Наталка надії не втрачає. Дівчина понад усе, хай із запізненням, але хоче вбратися у випускну сукню та станцювати такий омріяний шкільний вальс.

Наталія Брусник, пацієнтка дитячого онковідділення: "Щоб швидше вилікуватися і більше не ходити до лікарні".

 

Реквізити:

"Укргазбанк": 5355 0760 2976 6094

Одержувач: Брусник Віра Миколаївна

 

  • Facebook