Боргове питання між хімічним гігантом та ПАТ "Черкасиобленерго" вирішують у судах (ВІДЕО)

 ...

Черкаси на межі енергетичної кризи. ПАТ "Азот" заборгував підприємству ПАТ "Черкасиобленерго" вже понад 1 млрд 700 млн гривень. Нині боргове питання вирішують у судовій площині. Енергетики пропонують укласти "мирові угоди". Проте Антикорупційне бюро намагається усіляко відтягнути справу та втрутитися у взаємини двох підприємств.

Євгеній Лут, директор з питань безпеки ПАТ "Черкасиобленерго":

"З трійки суддів два судді чомусь бере відпустку за свій рахунок на один день. Коли ми вже раз приїхали, другий, третій, а на четвертий раз вже головуючий суддя каже ну я є, я готова розглядать, якшо там в них справи на цю дату, на цей час назначені, ну я ж не можу сама розглядати".

Працівники "Черкасиобленерго" наголошують, що не бажають закриття "Азоту", адже від хімічного гіганту залежить добробут тисячі сімей.

Євгеній Лут, директор з питань безпеки ПАТ "Черкасиобленерго":

"Стягти усю суму одразу з "Азоту" ми розуміємо, що це нереально, ми розуміємо, що "Азот" та "Черкасиобленерго" - це сім тисяч працівників, це сім тисяч сімей, це самих великих платника податків нашого регіону, вони допомагають місту Черкаси".

Якщо відключать ПАТ "Черкасиобленерго", Черкаси можуть стати зоною 30-кілометрового відчуження.

Дмитро Кухарчук, керівник Нацкорпусу у Черкаській області:

"Проблема просто замовчується, ніхто не хоче цю проблему вирішувати. На сьогодні можна побачити повний саботаж з боку вищих чинів державної влади України. У нас можуть повністю впасти всі електролінії по Україні, які також замикаються на Черкасах. Це стосується не виключно проблеми світла, це стосується реально екологічної кризи, яка може бути у тому випадку, якщо проблема не буде вирішена".

Нині першочерговим є питання визволення обленерго від злочинних схем, та не чистих на руку високопосадовців. Тому свідома молодь підтримує підприємство та закликає усі партії, організації та сусіпльство допомогти підприємству та попіклуватися про майбутнє.

 

 

 

Теми: Акценти
  • Facebook