Подаруй життя. Олексій Лобас, 5 років, рак крові

 ...

Життєрадісний та непосидючий. Таким 5-річний Олексійко на початку вересня потрапляє до дитячого онковідділення. Тоді хлопчик ще не проводить чіткої між звичним садочком та лікарнею.

А це Льоша вже сьогодні. Без волосся, звичних сил та посмішки. Навзаєм улюбленій виховательці, тут, у лікарні, у нього з’явилася улюблена лікарка.

Олексій Лобас, пацієнт дитячого онковідділення: "Оксана Володимирівна".

Й він чітко дотримується всіх її вказівок.

Олексій Лобас, пацієнт дитячого онковідділення: "Що я хороший і в мене немає лімфовузлів".

У лікарняний полон хлопчик потрапив після звичайної застуди. Онкологію дивом діагностували на початковій стадії.

Оксана Глухарєва, завідувачка дитячим онковідділенням: "Олексій лікується у нас з приводу . Т-лімфобластної лімфоми-лейкозу. Лікування, якщо все буде в нас добре і так, як нам хочеться, то 2 роки".

Льоша ж впевнений: у лікарні ненадовго. Тому взяв з собою лише найнеобхідніше.

А ще у свої 5-ть він вже чітко орієнтується у медичній термінології.

Інна Лобас, матір пацієнтки дитячого онковідділення: "Це вже на 5 хімії почав – ніжки болять, животик болить, в’ялий такий, зміни настрою".

І це лише старт лікування, кажуть медики.

Оксана Глухарєва, завідувачка дитячим онковідділенням: "Хіміотерапевтичними препаратами забезпечений у повному обсязі. Але це не значить, що забезпечений всім абсолютно. Тому що є ще супроводжуюча терапія".

Та ця супроводжуюча терапія вимагає від батьків щодня різний кошторис. Він коливається від кількох сотень до тисяч гривень. Що непосильно для молодої родини, за якою так сумує Льоша.

 

Реквізити:

"ПриватБанк": 4149 4991 2566 9521

Одержувач: Лобас Сергій Васильович

 

  • Facebook