Подаруй життя. Олексій Злобін, 14 років, хвороба Крона

 ...

Цінність такої підтримки 14-річний Олексій дізнався не по роках рано. Напередодні  у хлопчика діагностували рідкісний недуг шлунково-кишкового тракту – хвороба Крона.

Наталія Злобіна, мати хворого: "Йде враження тонкого і товстого кишечника. Все те, що з’їдає дитина, нічого не всасується".

А ще недуг вкрав у життєрадісного Льоші величезний шмат життя. Він займався футболом, триатлоном, тхеквандо та велоспортом. Та як тільки почав хворіти – сил забракло навіть на буденні речі.

Олексій Злобін, хворий: "Мене теж хочуть взяти в футбол, але я суддя постійно. Ходжу голи рахую".

Поки його однолітки насолоджуються канікулами, Олексій щодня бореться з шаленими болями. Щомісяця на лікування хлопчика родина витрачає понад 20 тисяч гривень. Та вітчизняні лікарі безсилі. Допомогти Льоші можуть лише за кордоном.

ЛАЙФ: "Приблизно озвучили нам цифру 4-4,5 тисячі доларів".

Такий рахунок родині виставила іноземна клініка. Там Льошу готові прийняти вже за кілька тижнів. На заваді – безгрошів’я.  Аби у життя хлопчика повернулися такі буденні дитячі радощі, родина має зібрати понад сто тисяч гривень. На це  батьки Олексія не мають ні часу, ні ресурсів. Вся надія родини на небайдужість черкащан.

 

Реквізити:

"ПриватБанк": 5168 7427 0504 6211

Одержувач: Злобіна Наталія Володимирівна

 

  • Facebook