Тема дня: День відкритих дверей у ЧДТУ

 ...

 

Вибір майбутньої професії – це важливий та складний крок у доросле життя. По-особливому зорієнтувати молодь вирішили у Черкаському державному технологічному університеті. Де для охочих обрати собі професію провели день відкритих дверей. Зробили це у ігровій формі.

Олег Григор, ректор Черкаського державного технологічного університету: Університет постійно проводить День відкритих дверей, це традиційний захід, але кожний рік стараємось ввести якісь нововведення. Ми проводимо майстер-класи, сьогодні у нас квест-рум, це дозволяє дітям у ході гри погратися, отримати запитання від тої чи іншої кафедри, і таким чином зрозуміти специфіку тої чи іншої спеціальності.

У холі закладу розмістилися всі факультети вишу. За презентаційними столами на гостей чекають ворк-шопи, майстер-класи, вікторини, інтелектуальні ігри та квести. Це дозволяє абітурієнтам у інтерактивній формі дізнатися про особливості різних спеціальностей. Особливо важливе знайомство з спеціальностями, які лише цьогоріч відкрили у Черкаському державному технологічному університеті.

Олег Григор, ректор Черкаського державного технологічного університету: Кожний рік ми стараємось відкрити певну спеціальність. Цьогоріч ми відкрили філософію політичну, музейну справу це історія, відкрили соціальну роботу і це досить важливо.

У грудні в ЧДТУ отримали ліцензію на підготовку фахівців спеціалізації політична філософія. Новий напрям відкрили на кафедрі філософських і політичних наук.  Завідувач Анжела Бойко говорить, тут за європейською практикою готуватимуть молодих людей із новим стратегічним мисленням.

Анжела Бойко, професор, завідувач кафедри філософських і політичних наук: Укладені угоди про подвійний диплом з гуманітарними вишами Польщі, за демократичну ціну. у нас є домовленості, що студенти після 3го курсу будуть проходити стажування у Європарламенті, в Страсбурзі. Досвід Європейської політики може бути втілений у Черкаській області або в Україні.

Майбутніх політиків філософського спрямування на теренах Черкащини готуватимуть вперше. Попри гостру потребу, Черкаський державний технологічний університет нині єдиний, хто має відповідну ліцензію.

Євгеній, абітурієнт: Философия очень широка, но именно политической философии, особенность в том, что ее очень не хватает в нашей стране, это очень нужная специальность. Именно здесь можно применить философию в практическом русле.

Анжела Бойко, професор, завідувач кафедри філософських і політичних наук: Наше головне завдання це сформувати політичну еліту українського суспільства і саме ту молодь, яка буде залишатися в Україні.

Новатором ЧДТУ є і в історичній галузі. Вперше серед обласних навчальних закладів студенти зможуть опанувати фах істориків-музеєзнавців, фахівців з експертизи культурно-історичних цінностей.

Ірина Стадник, кандидат історичних наук, доцент, завідувач кафедри історії України та суспільних дисциплін: Це історики, які будуть спеціалізуватися на музеєзнавстві, на експертизі культурних цінностей і на правовій охороні пам’яток. Невипадково, що ЧДТУ готуватимуть таких фахівців, у нас дуже якісний кадровий потенціал, який забезпечить фахову підготовку студентів.

Якісну освітню базу, додають викладачі, студенти зможуть закріпити та реалізувати на практиці у кращих історичних закладах області.

Роман, абітурієнт: Здесь большие перспективы, високий уровень образования, хорошие педагоги, ми читали. Больше перспективы. Попробую поступить и осуществить свою мечту в реальность.

Розширюють можливості студентів та викладачів і в економічні сфері. Цьогоріч на кафедрі економічної теорії та банківської справи відкрили спеціалізацію з соціального забезпечення. Вона вже у фаворі серед абітурієнтів.

Анастасія, абітурієнт: Це нова спеціальність, і тому я зможу обрати професію у будь-якій сфері соціальної економіки.

Інна Журба, кандидат е.  н., доцент, завідувач кафедри економічної теорії та банківської справи: Соціальне забезпечення це фінансування соціальних програм, працюють люди у пенсійному фонді, у страхових фондах, це волонтерські програми, це фінансування будь-яких соціальних проектрів.

З усіма спеціальностями потенційні студенти ознайомлюються наочно. Цьому допомагають квест-руми, невимушені ігри та практичні демонстрації. Все – аби абітурієнти знайшли себе у професії.

Олег Григор, ректор Черкаського державного технологічного університету: У нас сформовані всі умови для навчання. Це і проживання у гуртожитку для іногородніх, і кімнати відпочинку, і певні гуртки, де діти можуть після навчання провести дозвілля. Саме навчання в нас також організовано, є лабораторна база, стараємось, щоб у нас завжди було тепло в зимовий період.

До всього, окрім якісної освіти у ЧДТУ гарантують студентам практику міжнародного рівня та перспективи високооплачуваної роботи. Здобути унікальний фах у Черкаському державному технологічному університеті може кожен охочий.  Тут чекають на випускників шкіл, технікумів та майбутніх магістрів. Для кожного гарантують якісну освіту, комфортні умови навчання та подальші кар’єрні перспективи.

 

Теми: Тема дня
  • Facebook