Подаруй життя. Леся Білик, 36 років, рак молочної залози

 ...

У Юлі, Максима, Зорі та Захара сьогодні свято. Вперше за останні кілька тижнів мама й тато одночасно поряд. Так буває не часто, кажуть малі.

3-річна Зарінка розповідає, чим займаються з братами та сестрою поки мама у лікарні. Дівчинка навіть розробила для найріднішої власний рецепт від недугу.

Заріна Білан, донька: "Варення, малиновий час 2 рази. Кажу, щоб вона хоча б попила водички або лягла".

Життя родини кардинально змінилося після появи найменшого, 2-річного Захарка.

Леся Білан, онкохвора: "Я побачила, що молоко пішло і дещо залишилося незрозуміле. Сказали, що це карцинома лівої молочної залози. Вона була видна на шкірі".

Відтоді минуло два роки. За цей час Леся пережила з десяток хімій, важку операцію та болючі процедури. І хвороба відступила. Та лише на кілька місяців.Звичайний кашель виявився метастазами в обох легенях. За порятунок Лесі взялися уже столичні спеціалісти. І лікування дає результат. Втім, продовжити його родина не може.

Леся Білан, онкохвора: "Хімія іде але разом із нею йде Герпцептин і вони додавали ще Перьєтту. 140 тисяч оця ось капельниця. Кожні три тижні. Треба чітко вписуватися в ці 3 тижні".

За майже три роки лікування бюджет родини повністю потанув.

Максим Білан, син: "Стає нам сумно. Не хочеться бігати, хочеться підтримати маму".

І вони підтримують. Щоправда кожен по-своєму. На знак солідарності з мамою дівчатка навіть обрізали коси. І нині мріють лише про одне.

Леся Білан, онкохвора: "Це дуже потужний мотиватор, бо я дуже хочу побачити, як вони виростуть".

Аби Леся побачила як її малеча виросте, а її четверо дітлахів мали маму – потрібно завершити рятівну терапію. Та без допомоги небайдужих осилити лікування родина не може. Нині вся надія Юлі, Максима, Зорі та Захара лише на щедрість небайдужих.

Реквізити:

"ПриватБанк": 5168 7422 2609 7453

Одержувач: Білан Леся Петрівна

 

  • Facebook
>