Подаруй життя. Катерина Сушинська, 14 років, рак нирок

 ...

Цей арсенал прикрас 14-річна Катруся виготовила усього за ніч. Поки боролася з безсонням та болем. У чотири руки разом із мамою, Катя облаштувала невеличку майстерню просто на лікарняному ліжку. У тісному боксі дівчинка втілює силу силенну дитячих ідей.

Катерина Сушинська, пацієнтка дитячого онковідділення: Я вірю, що в кожного, в кого з’явиться такий браслет, неодмінно збудеться якесь бажання".

На цих архівних кадрах у Каті тільки виявили рак нирок. Відтоді минув майже рік. Важке окозахворювання маскувалося кілька місяців. Коли ж його виявили – недуг вже встиг вразити організм дівчинки. Непосидюча Катя злягла.

Анна Самохвал, дитяча онкологиня: "Перестала ходити за рахунок основного захворювання. Нефробластома лівої нирки з обширними метостазами".

Години безперервної роботи. У такому режимі Катя працює аби самостійно назбирати на рятівну хіміотерапію.

Катерина Сушинська, пацієнтка дитячого онковідділення: "З кожною намистинкою я в браслет вкладаю свою віру в одужання, любов, щастя, позитив".

Кожин виріб дівчинка продає за символічну суму – кому скільки не шкода. Та головне, каже сама Катя, вірить, що браслети справді чарівні. Бо всі, хто вже їх має хизуються втіленими мріями.

Катерина Сушинська, пацієнтка дитячого онковідділення: "Особливо я хочу, щоб такі браслетки оберігали діток і їхні мами і дітки не знали, що таке лікарня".

 

Реквізити:

"ПриватБанк": 5168 7422 2105 5365 
Одержувач: Сушинська Людмила Василівна

 

 

  • Facebook