Подаруй життя Аліна Бондар, 3 роки, нейробластома (злоякісна пухлина)

 ...

Вона починає плакати, як тільки наша знімальна група переступає поріг палати. У свої три Аліна вже чітко знає, що таке біль. Й ні на крок не відпускає маму. Досі усміхнена та жвава, нині ж – мовчазна та налякана.  До непізнаваності дівчинку змінив раптовий недуг.

Наталія Бондар, мати пацієнтки дитячого онковідділення: "Застудилася і після застуди у  неї почали боліти ніжки. Ми коли сюди приїхали, то вона навіть практично не ходила вже".

У досі здорової дитини виявили важке онкозахворювання. Хвороба тривалий період маскувався. Тому й виявили її на задавненій стадії, кажуть медики.

Анна Самохвал, дитяча онкологиня: "Встановлений діагноз нейробластома з ураженням кісток черепу, лімфовузлів шиї, заочеревиного простору та з ураженням кісткового мозку. На даний час отримує хіміотерапію".

Нині Аліна отримує третю хімію. Дівчинка практично цілодобово під’єднана до крапельниць.

Наталія Бондар, мати пацієнтки дитячого онковідділення: "Більш терплячіша стала. Те, в чому вона раніше могла б розплакатися, то зараз вона терплячіша".

Сувору лікарняну реальність вона розбавляє кольорами. Попереду у дівчинки ще щонайменше п’ять хімій. Необхідними препаратами її забезпечують у відділенні. А от супроводжуюча терапія – на плечах батьків. За ускладнень – це тисячі гривень. Потому, каже мама, можлива трансплантація кісткового мозку. На все це коштів родина немає.

Нині найбільше новорічне бажання 3-річної Аліни – повернутися додому. Втім, вирватися з лікарняного полону вона зможе лише здолавши хворобу. А без фінансової допомоги небайдужих родина дівчинки не впорається.

 

Реквізити:

"ПриватБанк": 5168 7554 4373 8725

Одержувач: Бондар Наталія Миколаївна

 

  • Facebook
>