Подаруй життя. Владислав Гутник, 16 років, вроджена серцева недостатність

 ...

У свої 16-ть Влад не може ні бігати, ні грати з однолітками у футбол, ні ходити до школи. Від нормального життя його ізолювала вроджена вада серця.

Владислав Гутник, хворий: "Напухають ноги такі здорові, руки. Йду, а воно важко, не можу йти. Я в лікарню як лягав, то 65 кг було і схуд до 53 – це злили рідини з мене. Бо такий запухший був".

15-ть років стан Влада вдавалося підтримувати ліками та кардіостимулятором. Та після звичайної застуди хвороба дала про себе знати з новою силою.

Валентина Гутник, мама хворого: "Сказали, що потрібна термінова пересадка серця". Українські медики такі операції не проводять. На крик родини про допомогу відгукнулися в Індії. Там готові прийняти хлопця вже за кілька тижнів. Утім, операція не по кишені сільській родині.

Валентина Гутник, мама хворого: "Іде ця сума в доларах, там близько 100 тисяч, а то й більше. 100-120 тисяч. Це для нас ніяк".

Урятувати старшого брата просить найменший – 5-річний Стас.

Стас Гутник, брат: Я дуже переживаю за брата і хочу, щоб він одужав. Бо він у мене найкращий у світі"

Не опускає рук й сам Владислав. Юнак вірить: йому допоможуть. А як тільки одужає – обіцяє присвятити життя порятунку інших.

Владислав Гутник, хворий: "Побачив, як помагають. По тому, як люди радіють, що допомогли. І тоже хочеться допомагати".

На збір грошей у родини лишилися лічені тижні. Стан Влада погіршується щодня. Й єдиний його шанс одужати нині в руках благодійників.

 

Реквізити: "ПриватБанк": 4149 4978 6040 5234.

Отримувач: Гутник Олександр Вікторович (батько).

"Ощадбанк": 5167 4910 0833 1968.

Отримувач: Гутник Валентина Миколаївна (матір).

  • Facebook