Подаруй життя. Яна Рудик, 16 років, рак крові

 ...

Яна сором’язливо показує свої нові апартаменти. Все життя дівчини нині вираховується кількома кроками та довжиною крапельниці. У такому лікарняному полоні 16-річна Яна перший тиждень. Навіть у ліжку у майбутньої шеф-поварки мови лише про улюблену справу. Та тих, хто чекає на неї там, у звичному студентському житті.

Яна Рудик, пацієнтка дитячого онковідділення: "Із сестрою. В мене ще дівчата з кімнати є – Іра, Наташа і ще одна Іра. Вони найбільше за мене переживають".

Без подруг, навчання та родини Яну лишив недуг.

Людмила Рудик, мати пацієнтки дитячого онковідділення: "Скаржилася, що погане самопочуття. І з навчання приїздила теж кволенька, скаржилася, що ніжки болять, руки".

У абсолютно здорової дівчинки виявили гострий лімфобластний лейкоз. У народі – рак крові. Та сама Яна вірить лише у хороше. Й поступово наповнює навіть лікарняний бокс життям.

Попереду у Яни щонайменше два роки лікування. Відділення забезпечить дівчинку хіміопрепаратами та частково – супроводжуючою терапією. Решта витрат на плечах батьків. А це щодня нова сума.

Людмила Рудик, мати пацієнтки дитячого онковідділення: "Я думаю, кожна мама мріє бачити свою дитину живою і здоровою. Так само і я. У мене їх троє. Вона у мене як сонце на небі одна".

Реквізити:

"ПриватБанк": 5168 7573 2568 1429

Одержувач: Рудик Людмила Петрівна

 

 

  • Facebook
>