Акценти. Благодійний фонд мережі "Деликат"

 ...

Маленька пожертва від вас – велика допомога для когось. Благодійний фонд мережі "Деликат" об’єднав навколо себе небайдужих містян. Спільними зусиллями їм вдалося зібрати майже 42 тисячі гривень на підтримку нужденних. Цього разу фінансове підсилення отримують тринадцятеро черкащан.

Олег Хелетій, співзасновник мережі продуктових маркетів "Деликат": "Традиційно вже хочу подякувати нашим покупцям, які лишилися небайдужими до чужого горя. А людям – скорішого одужання, здоров’я. А ми й надалі будемо від себе допомагати, на цьому не зупинятимемося".

Грошову допомогу вручають десятьом пенсіонерам та трьом важкохворим черкасцям. Для кожного благодійні конверти – суттєве підсилення, каже Сергій.  34-річний містянин тривалий період збирає на рятівну операцію на хребті.

Сергій, житель м. Черкаси: "Дуже цінна допомога. Радий, що є такі люди, які допомагають. Фонд, який організовує всі ці благодійні збори. Без таких людей було б складно".

За останні півроку благодійний фонд мережі "Деликат" фінансово підтримав близько сотню містян. Усе – за допомоги небайдужих покупців. Кожен, хто лишав бодай якусь суму у боксі збору, долучився до доброї справи. Нині "Делікат" об’єднав навколо себе цілу когорту добродійників.

Денис Буря, генеральний директор мережі "Деликат", директор благодійного фонду "Делікат": "Фонд ми розвиваємо, намагаємося залучати якомога більшу кількість людей. Відкриті для допомоги всім. У нас немає якоїсь принципової позиції по відбору людей. Ми допомагаємо людям, які цього потребують. Це пенсіонери, онкохворі".

Процедура запису до фонду досить проста, кажуть делікатівці. Достатньо звернутися до кураторів проекту, або ж зателефонувати на гарячу лінію. Благодійні скриньки облаштовані на кожній касі мережі.

Юлія  Горбачик, керівник проектів: "Насправді, робити добро чи не робити, це не є темою для роздумів. Тому задачею нашого фонду є допомогти максимальній кількості людей, щоб принести хоч трішечки добра у цей світ".

Наступного разу благодійний фонд мережі "Деликат" візьме під опіку четверо хворих містян.  Це молоді люди, яким дуже потрібна наша з Вами допомога. Адже саме за подавання небайдужих покупців у нужденних черкащан з’являється шанс на краще життя. Силами небайдужих вдається зібрати необхідні суми. Благодійний фонд мережі "Деликат" - це шанс на добру справу та порятунок іншого життя.

 

Благодійний фонд "Делікат". Потрібна допомога? Дзвоніть! Телефон "гарячої лінії" фонду 096 033 05 05

Теми: Акценти
  • Facebook