Подаруй життя. Надія Бабушко, 3 роки, злоякісна пухлина в нирці

 ...

3-річна Надійка майже не грається іграшками. Вона весь час за книгою. Попри юний вік, вже гарно знає абетку та чітко розпізнає казкових героїв.Дівчинка мріяла піти до садочку вже цієї осені та на заваді став раптовий недуг.

Анна Бабушко, матір пацієнтки дитячого онковідділення: "Вона спала і передня сторона, права сторона запала отак, а ця була надута  і тверда".

Найстрашніші побоювання мами справдилися. У Надійки виявили злоякісну пухлину нирки.

Аліна Телюк, дитяча онкологиня: "Зараз у нас проводиться хіміотерапія передопераційна для зменшення пухлини. Відповідає добре, пухлина зменшується. Але попереду в нас ще операція по видаленню нирки і довготривале лікування".

Анна Бабушко, матір пацієнтки дитячого онковідділення: "Оце як підключена, їй треба бігти, вона в дверях весь час стоїть.Всі на неї сваряться. Щоб катетера не вирвала. А вона бігать хоче".

Рятівну операцію Надійці мають зробити у столиці. Попередній кошторис – близько ста тисяч гривень. Їх родина немає. І пояснити це Надійці не можуть. Бо попри юний вік, вона вже будує великі плани на життя.

Анна Бабушко, матір пацієнтки дитячого онковідділення: "Вона каже, я виросту, буду красунею, піду в школу".

І вона неодмінно все це втілить. От тільки допомоги одних батьків Надійці замало. Потрібна підтримка небайдужих. Інакше назбирати на лікування родина не зможе.

 

Реквізити:

"ПриватБанк": 5168 7573 7098 4892

Одержувач: Бабушко Анна Павлівна

 

  • Facebook