Подаруй життя. Олександр Новодран, 10 років, злоякісна пухлина

 ...

У його світі немає місця уколам, таблеткам чи хіміям. Є лише кольори та історії, які потрібно намалювати. А сумно тут лише через дім та школу.

Олександр Новодран, пацієнт дитячого онковідділення: "Дванадцять було з математики і ще з малювання – 12 чи 11. І музика – 12. За те, що я зіграв під музику".

А ще Сашко має свою персональну групу підтримки.

Олександр Новодран, пацієнт дитячого онковідділення: "Максим підтримує. Родік і Настя".

До лікарні хлопчик потрапляє втретє за останні вісім років. Уперше він поборов рак, як тільки став на ноги. Вдруге – перед тим, як тільки пішов до школи. Й обидва рази переміг. Та хвороба взяла реванш цієї весни.

Олена Новодран, матір пацієнта дитячого онковідділення: "Сердечко не витримувало, багато стоматиту, токсичність на печінку і на весь організм. Боліло все тіло, ручки, ніжки. Не ходив. Але ж збороли".

Зараз Сашку розпочали колоти протирецидивну хімію. Та вона не стане для хлопчика рятівною.

Оксана Глухарєва, завідувачка дитячого онковідділення: "Єдиним шансом врятувати життя цій дитині і єдиним лікуванням для цього хлопчика є алогена трансплантація. На жаль, в Україні такий вид лікування за технічних причин не виконується".

Ціна такої операції вираховується сотнями тисяч гривень. Поки родина визначається з іноземною клінікою.

Сашко ж тим часом не сидить без діла ні хвилини. Хлопчик майструє творчі подарунки друзям та рідним, які так чекають на нього вдома.

Олена Новодран, матір пацієнта дитячого онковідділення: "Дуже добра дитина, він завжди всім допоможе, дуже любить малювати, любить плести резинками. Що сплете – і роздасть усім діткам".

На таку ж щедрість небайдужих розраховує і мама хлопчика. Адже врятувати життя Сашка лише своїми силами родина не зможе.

 

Реквізити:
"ПриватБанк":
4149 4996 4145 8409

Одержувач: Новодран Олена Миколаївна

 

  • Facebook