Подаруй життя: Діана Танасієнко, високорослість

 ...

Ось вже тиждень, як світ 7-річної Діани погруз у темряву. Дівчинка відходить від важкої операції на очах. Про неї вона мріяла більше року. Та коштів на лікування багатодітна родина не мала. Тоді за порятунок сестрички взявся 11-річний Роман.

Роман Танасієнко, син: "Хочу, щоб і мама, і сестричка були здорові і щоб у них було все нормлаьно".

Це відео відзняте на початку року. Крізь сльози Рома розповідає нашій знімальній групі про своє недитяче горе. У його сестрички виявили рідкісне захворювання ендокринної системи.

Діана Танасієнко, хвора: "У мене болить постійно голова, не можу заснуть, постійно блюю. Мене тоншить в автобусах. Я хочу нормально писати, але не вмію".

Силами небайдужих вдалося зібрати кошти на операцію для 7-річної Діани. Втім, через задавненість недугу, дівчинці врятували лише одне око.

Діана Танасієнко, хвора: "У роті пекло, дуже пекло. Ніби перець. Лікарі сказали, що не можна скакати, взагалі нічого не можна. Тільки сидіти вдома".

Попереду в Діани тривала реабілітація та лікування. Втім, коштів на неї родина немає. Тому звертається по допомогу до всіх небайдужих.

Роман Танасієнко, син: "Щоб сім’я була повноцінною".

Хлопчик вірить, його прохання врятувати маму та сестричку не лишиться без уваги людей. Без їхньої допомоги Рома може втрати найдорожчих.

 

Реквізити: "Ощадбанк"

МФО: 354507
ЄДРПОУ: 02767059
Номер транзитного рахунку за операціями з платіжними картками: 290919011

Номер рахунку: 262 500 000 695 80

Індефікаційний номер: 3142121441

Призначення платежу: Танасієнко Ірина Тарасівна

Телефон мами: 096 211 91 43

  • Facebook