Подаруй життя. Дмитро Бойко, 7 років, рак крові

 ...

Замість абетки 7-річний Дмитрик читає назви ліків. У його колекції десятки завчених препаратів. Шкільну тематику на медичну хлопчик примусово змінив  майже півроку тому.

Дмитро Бойко, пацієнт дитячого онковідділення: "Я рано встаю, кашу їм і з дідусем пораюся".

На цих архівних кадрах Діму не впізнати. Життєрадісний та непосидючий. Він лише починає лікування і налаштований вже скоро повернутися додому.

Віталіна Бойко, матір пацієнта: "Він не розуміє до кінця, що це лікування. Він каже, що мам, ми ж здорові, 7 днів вже пройшло, треба їхати додому".

Абсолютно здоровий хлопчик раптово втратив апетит та сили. Батьки забили на сполох. І найстрашніше підтвердилося. У Діми виявили рідкісний вид раку крові. Навіть при згадці про діагноз малий не стримує сліз.

За кілька місяців Діма побував у двох лікарнях. І вердикт лікарів скрізь один.

Анна Самохвал, дитяча онкологиня: "На сьогодні дитині показана трансплантація кісткового мозку від неродинного донора. Ця процедура в Україні не проводиться. І дитина готується на трансплантацію за кордон".

Віталіна Бойко, матір пацієнта: "Коштовно, не менше 150 тисяч доларів. Ми розглядали Італію, так як це ще не саме дорожче".

Навіть за мінімального розкладу родина має назбирати понад чотири мільйони гривень. І сума потрібна вже найближчим часом. Адже щодня Діма бореться з десятками болючих симптомів.

Дмитро Бойко, пацієнт дитячого онковідділення: "Я всіх вас люблю, не переживайте. Коли я одужаю, я точно приїду і вам всім подарую усмішку".

Допомогти Дімі втілити обіцянку може кожен.  Навіть найменша пожертва для хлопчика вирішальна.

 

Реквізити:

"ПриватБанк": 4149 4991 1016 0890

Одержувач: Бойко Віталіна Вікторівна

 

 

  • Facebook