Подаруй життя. Ірина Могилевська, 5 років, рак крові

 ...

Так нашу знімальну групу зустрічає надзвичайно привітна Іринка. Дівчинка розповідає всі останні новини та навіть береться вчити нас нових, лікарняних, ігор.

Іринка третю добу у лікарняному боксі онковідділення.

Ірина Могилевська, пацієнтка дитячого онковідділення: "Температура піднялася і все. Беруть кров, колять уколи, крапельниці ставлять".

5-річна дівчинка досі не розуміє, чому у неї вкрали літо.

Ірина Могилевська, пацієнтка дитячого онковідділення: "Біля руки? Якась трубка".

Для чого так багато крапельниць знає бабуся дівчинки.

Людмила Істранова, бабуся пацієнтки дитячого онковідділення: "Вона стала погано ходити. Ніжки болять, не може йти, плаче і все. Взагалі неочікувано. Я чекала все – тільки не цього".

Спершу медики лікували ангіну. Втім, зробивши повторні аналізи, Іринку екстрено госпіталізували. У дівчинки виявили вкрай рідкісне захворювання крові.

Ірина Могилевська, пацієнтка дитячого онковідділення: "Болить зараз.. Очі болять. А ще що? Все. Рука тут болить. Бігати не можу, ходити не можу".

Та це лишень початок, прогнозують медики. Вже незабаром Іринка втратить волосся і пройде купу болючих процедур. Попереду у дівчинки місяці важкого лікування.

Людмила Істранова, бабуся пацієнтки дитячого онковідділення: "Немає, звісно, взагалі. Я на пенсії, взагалі ніякого достатку. Пенсія у мене мінімальна. А в сина зарплата – в охороні працює. 2,5 тисячі".

Усіма необхідними хіміотерапевтичними препаратами дівчинку забезпечує лікарня. Втім, супроводжувальна терапія – на плечах батьків. Залежно від ускладнень та реакцій організму, щодня вона може коштувати від ста гривень до кількох тисяч. Сама ж дівчинка вже знає рецепт свого одужання. Головне, каже, слухатися лікарів та пити такі несмачні ліки.

Ірина Могилевська, пацієнтка дитячого онковідділення: "Кислі, такі круглі, жовті".

Нині повноцінне лікування та одужання життєрадісної Іринки залежить від щедрості небайдужих. Навіть найменша пожертва для дівчинки – вирішальна.

Реквізити:

ПриватБанк: 4149 4991 1822 59 19
Одержувач: Олексій Світлана Василівна

 

  • Facebook
>