Подаруй життя. Надія Тишкевич, 3 роки, гострий лімфобластний лейкоз

 ...

Вона щосили рветься за двері. Та далі порогу 3-річнуій Наді не пускає довжелезна капельниця. До неї дівчинка під’єднана майже цілодобово.

Богдана Тишкевич, матір пацієнтки дитячого онковідділення: "Вона стомилася. Вона каже, що хочу додому. Був випадок. Коли ручки склала ручки і каже,що хочу додому, будь ласочка".

Та це "будь-ласка" не діє в лікарняних стінах. У цій палаті дівчинка вже півроку. На цих архівних кадрах Надійка лише розпочала лікування.

У Наді виявили гострий лімфобластний лейкоз. Це важка форма раку крові.

Анна Самохвал, дитяча онкологиня: "Були ускладнення, цукровий діабет у нас  з’явився. На сьогодні стан дитини стабільний, вона продовжує лікування. Потребує ще продовження поліхіміотерапії".

За 6 місяців у палаті дівчинка змінила ліжко та обзавелася тваринами. Щоправда, іграшковими.

Надійка з багатодітної родини. Має ще двох братів та сестру. Їх виховує лише мама. Нині жінка у відчаї. Бо за півроку всі заощадження потанули. Й лікуватися далі найменшу доньку немає на що.

Богдана Тишкевич, матір пацієнтки дитячого онковідділення: "В маніпуляцій ний кабінет не хоче, тому що вона знає, що там їй боляче будуть робити. Дуже плаче,коли катетер ставлять. У нас ацетон піднявся, почалася рвота, температура, понос".

Такі ускладнення у дівчинки почалися після чергової хімії. Її Надя отримує безкоштовно у відділенні. Супроводжуючі препарати матір-одиначка має купувати сама. А це щодня різна сума. Й осилити такий рятівний дитячий кошторис самотужки жінка вже не може. Вся надія нині на щедрість небайдужих.

 

Реквізити:

Банк "Аваль": 4149 5100 6179 8395

Одержувач: Тишкевич Богдана Віталіївна

 

  • Facebook