Подаруй життя. Аліса Ісаєва, 6-років, синдром Арнольда Кіарі

 ...

Усіх сторонніх 6-річна Аліса сприймає за медиків. Їх вона боїться найбільше. Лише за останній рік вона потрапляла до реанімації щонайменше шість разів.

Наталія Ісаєва, мама хворої: "Їмо через зонтик у носі, трубочку. Дихаємо ми теж через трубочку в горлі. Любить дуже говорити, але через трубочку, не може сказати".

Усе це наслідки рідкісного недугу. В Аліси діагностували важке враження мозку з супутніми патологіями.

Едуард Ісаєв, батько хворої: "Ще два з половиною-3 роки назад вона ще ходила без всякої підтримки. А зараз вона ходить з підтримкою".

Наталія Ісаєва, мама хворої: ""Букви вона в нас всі знала ще  в 3 роки. Кольори всі знала в 2 роки. Читати почала після 4-ох".

Через хворобу, в легенях дівчинки постійно збирається рідина. Тому ані гуляти з однолітками, ані бодай спілкуватися з ними поза домом Аліса не може. Та все ж має шанс знову почуватися краще. Поставити її на ноги зголосилися в барселонській клініці.

Едуард Ісаєв, батько хворої: "Перший день до обстеження і  консультація. Другий день – операція. Третій день виписка. Дитина з операційного столу виходить своїми ногами. Чиста вартість по клініці 18 тисяч 800 євро"

Утім, зібрати необхідну суму самотужки сім’я не може. Напередодні родина перебралася до Черкас з Донеччини та втратила практично все майно. Тут винаймає житло та перебивається на одну зарплату тата. Тому порятунок їхньої незламної Аліси сьогодні в руках небайдужих.

 

Реквізити:

"ПриватБанк": 5168 7551 0882 7433

Контактний номер: 097 744 23 07 або 097 635 83 34

  • Facebook