АКЦЕНТИ: Нардеп від "Слуги народу" боронить земельну ділянку для жительки Звенигородки (ВІДЕО)

 ...

 

Замість маленького дерев'яного паркану "виріс" триметровий металевий перед вікнами жителів будинку на чотири квартири в Звенигородці. Облаштували його власники магазину-сусіду.

Валентина Балан, жителька м. Звенигородка:

"Поставили так свій оцей металевий паркан, навмисне, на 8 сантиметрів ближче сюди, щоб не закривалася хвіртка".

Пані Валентина в цьому будинку проживає вже понад три десятки років. Каже, хоч земля довкола була не приватизована, оскільки будинок на кілька квартир, проте всі роки дбала про благоустрій двору.

Валентина Балан, жителька м. Звенигородка:

"Я її засадила фруктовими деревами, була шовковиця, були яблуні, були кущі персидського бузку".

Приїхав допомогти старенькій народний депутат України Арсеній Пушкаренко. Як виявилося, причиною розподілу землі стала вулична вбиральня, яка належить магазину. Тож підприємці вирішили відгородити її парканом і повісити замок. Однак коли двері відчинили, виявилось - дійти до туалету не можливо.

Арсеній Пушкаренко, народний депутат України:

"Коли був дерев'яний паркан начебто хтось зі слів ділків перешкоджав проходу до так званого громадського туалету, а коли сьогодні тут металевий паркан із замком, то ніхто не перешкоджає. Чому з 84 року, нинішній міський голова з 2002 року, чотири терміни міський голова не спромігся взяти цей будинок на баланс".

Іван Макар, адвокат:

"Віджав територію під видом нібито проходу до туалету, яким ніхто не користується, бо тут було закрито. Для того щоб зробити собі тут дровітню".

Ба більше, тепер немає за заїзду для екстрених служб допомоги, адже на воротах висять замки, а власники ключів від них не мають.

Арсеній Пушкаренко, народний депутат України:

"Туди сьогодні пройти не можливо. І швидкій або пожежній два паркани плюс завалено деревами проїхати також не можливо".

Відтак йдемо за поясненнями до власниці магазину.

Ольга Вовченко, підприємиця:

"Нам на зиму потрібно чимось опалювати отакі приміщення. Його ж треба порізати і скласти. А де ми його ще покладемо? На вулиці?"

Як заїхати швидкій чи пожежній автівці до двору сусідів підприємців не цікавить.

Ольга Вовченко, підприємиця:

"Винесуть як треба буде".

Аби вирішити спірне питання народний депутат України звернувся до тамтешнього міського голови. Однак той запевняє, коли підприємці купили магазин, то земельна ділянка поблизу автоматично перейшла у їх власність.

Олександр Саєнко, міський голова:

"Виникло питання очистки туалету і підприємство звернулося у міську раду, щоб дати доступ до даного об'єкту".

Тож міський голова запевняє: саме жителі будинку не давали допуск до вбиральні власникам магазину.

Олександр Саєнко, міський голова:

"Я запропонував Валентині Дем’янівні, щоб вона раз у пів року дала доступ до даного туалету щоб очистить, але на сьогоднішній день конфлікт не вичерпаний".

Відтак, аби вирішити спірну ситуацію вже прийдешнього понеділка представник народного депутата повернеться до Звенигородки, збере усі необхідні документи і з'ясує з яких підстав перебудували паркан.

 

Теми: Акценти
  • Facebook