ВІККА-корисно. Перлина на березі Дніпра

 ...

Для якісного відпочинку та лікування зовсім не обов’язково шукати курорти закордоном, адже наша країна має всі необхідні для цього ресурси. Далеко від міського шуму, серед соснового лісу, на правому березі Дніпра розташований готельно-туристичний комплекс "Світанок". Саме тут є можливість приємно відпочити та оздоровитися.

Валерій Король, віце-президент Торгово-промислової палати України, відпочивальник:

"Це одне з найкращих місць, в яких мені вдалось побувати в Україні. Це справжня така черкаська перлина на березі Дніпра. Я впевнений, що для багатьох українців буде можливість відкрити для себе це чудове місце. Чому? Тому що тут можна не тільки відпочити, а й можна оздоровитись, завдячуючи умовам які є: чудовій природі, чудовій воді, чудовому харчуванню, тут працює дуже професійний персонал".

Вода в комплексі "Світанок" має приємний яскраво виражений смак і унікальні цілющі якості. Своїми властивостями подібна до води "Миргородської". Містить кількість необхідних мікро- та макролементів, важливих для здоров'я організму людини. "Світанківська" мінеральна вода корисна для тих, хто страждає на цукровий діабет, коліт, панкреатит та інші захворювання шлунку.

Ігор Капустянський, відпочивальник:

"Люди з Європи приїжджають, їм уже подобається це місце, цей колектив,це персонал, це свято, що відбувається, тут стоїть велика сцена, тут стоїть багато палаток з усілякими конкурсами, Василь Вірастюк сюди приїжджає, сюди приїжджає Віктор Павлік, сюди приїжджають зірки бойових мистецтв".

Оксана Павенська, відпочиваюча, психолог:

"Птицы поют, воздух великолепный, хвоя на солнце нагревается и вот такой чудесный сосновый аромат, практически везде номера выходят на вид к лесу. Очень хорошие люди, очень теплая спокойная атмосфера, с Лесей Ярославовной (администратор) мы сотрудничаем, человек чудесный, вы знаете, хочется похвалить всех, потому что и охрана, и сотрудники, которые обеспечивают питание, все буквально приятнейшие люди".

Правильне харчування – одна з умов довголіття і здорового життя. Режим харчування в закладі є індивідуальним для кожної людини. Кухарі підбирають спеціальне меню відповідно до способу життя, ваги та вікових особливостей.

Готельний комплекс обладнаний тренажерним залом, також є більярд. Тому завжди є можливість провести час з користю та розважитись. Територія закладу розташована побіля Дніпра. Для любителів плавання та пляжного відпочинку заклад пропонує чисту берегову зону. Кожен, хто зануриться дніпровську воду та поніжиться на піску відчує справжню насолоду і бажання повернутися сюди знову.

"Світанок" – це комплексний заклад, який дає можливість не лише відпочити. Його інфраструктура  дозволяє проводити ділові заходи. Актова зала має достатню кількість місць. Повсякчас, послугами комплексу "Світанок" користуються великі корпорації та підприємства. Конференції, тренінги, тімбілдінги. Під час таких заходів поєднують і відпочинок, і роботу.

Ганна Яворська, психотерапевт:

"Ми проводимо різного плану майстерні, в першу чергу це для маленьких дітей, від 3 до 6 років, де вони можуть вивчати психологічні почуття, як їх правильно виражати в сьогоднішньому часі, як правильно спілкуватися із батьками. Окремо ми проводимо тренінги на базі санаторію на природі. Ми вважаємо, що це дуже сприяє тому, щоб можна було батьками розслабитись і разом з тим отримати інформацію про те, як правильно будувати стосунки зі своїми дітками.Оокрім того, дуже подобається нам те, що можна тут на природі в будь який момент, в будь який час нам приїхати і також провести ці заходи для дорослих людей як для спеціалістів, так і для клієнтів психотерапевтичної практики. Навчальні семінари, майстерні, майстер-класи, де люди можуть також підвищити свій рівень розвитку. У нас приїжджає сюди дуже багато до Світанку людей із різних куточків України. Вони є науковцями, є психотерапевтами всеукраїнського масштабу, а така от всесвітньо-європейського масштабу".

До послуг відпочивальників пропонують близько 200 комфортних номерів. Душ, туалет, гаряча та холодна вода. Телевізор та холодильник у кожному номері. З кожного балкону відкривається мальовничий краєвид на сосновий бір.

Дістатись до готельно-туристичного комплексу можна за адресою Черкаська область, село Свидівок, вул.. Жирного 48. Контактний номер (067)470 12 19, www.tur-svitanok.com

 

  • Facebook
>