ВІККА-КОРИСНО. Супутник студента

 ...

П’ять років успіху і розвитку та сотні вдячних клієнтів. Компанія "Супутник студента" відсвяткувала свій перший ювілей. На ринку міжнародного туризму вона допомагає всім бажаючим не лише побачити світ, а й отримати досвід роботи за кордоном та здобути освіту у кращих іноземних навчальних закладах. 
Юлія Мусієнко, заступник директора компанії "Супутник студента": "Є програми навчальні за кордоном для випускників шкіл, університетів, коледжів. Або просто дорослих людей, які хочуть отримати ступінь бакалавра чи магістра за кордоном. І програми студентського обміну Work and travel або Au-Pair для студентів і нещодавніх випускників вузів". 
Із усіма університетами компанія "Супутник студента" співпрацює напряму – без посередників. Польща, Німеччина, Нідерланди, Велика Британія, Канада, Ірландія, Австралія. І це ще не повний перелік країн, з якими організація має тісні і налагоджені зв’язки. Але серед студентів найбільшою популярністю користуються Сполучені Штати. Людмила Карабан здобуває фах економіста у Черкаському національному. Саме завдяки "Супутнику студента" відкрила для себе Америку, хоч мовою володіла далеко не на найкращому рівні. Для себе обрала програму Work and travel.
Людмила Карабан, студентка: "Работа не тяжелая, но очень интересная тем, что ты общаешся с людьми. Получаешь опыт и в работе и в общении. Тоесть интересно". 
А Дмитро завдяки програмі Work and travel зміг і в Штатах попрацювати і заробити, щоб побачити Великобританію.
Дмитро Карабан, студент: "Це змінило все! Це змінило повністю все! Це змінило не просто мій світогляд. Це змінило мої думки на майбутнє. До Америки я думав інакше, я був зациклений на одному. Зараз я думаю набагато ширше і хочу більше, ніж я можу". 
За п’ять років діяльності компанія "Супутник студента" допомогла відкрити світ більше тисячі клієнтів. Кожним опікується в індивідуальному порядку. Допомагають в усьому: від консультацій та збору документів до бронювання квитків для вильоту та поверненню сплачених податків. Для тих, кому необхідно підтягнути рівень володіння іноземними мовами на базі компанії діє лінгвістичний навчальний центр.
Олександр Мусієнко, директор компанії "Супутник студента": "Ми дуже раді, що маємо змогу працювати з талановитою молоддю. Це і є власне метою нашої компанії. Ми хочемо зробити, щоб молоді талановиті люди знаходили себе в житті, ставали краще, розвивалися, навчалися і примножували свої багатства. При чому немає ніяких вікових обмежень. Для діток 12 років і закінчуючи 60-річними ми пропонуємо вивчення будь-якої мови у будь-якій країні світу". 
П’ять років успішно реалізованих мрій та сотні вдячних відгуків клієнтів. Із такими здобутками "Супутник студента" завершую першу п’ятирічку. Але зупинятися на цьому не збирається. Нових партнерів компанія чекає за адресою: місто Черкаси, вулиця Університецька, 33, 14-ий офіс.
 
Тел.: (097) 318-61-95 та (093) 359-20-22. Сайт: www.sputnikstudenta.com
 
  • Facebook
>