Подаруй життя. Тимофій Філоненко, 11 місяців, промежинна гіпоспадія

 ...

Він не знає спину в радощах. Та, як і будь-який малюк, максимально непосидючий. У свої 11 місяців Тимофійко вже розрізняє кольори та вміє вправно веселити батьків.

А ще Тимофійко випереджає одноліток по кількості візитів до лікарень.

Наталія Філоненко, матір: "Проходимо усілякі дослідження, багато крові здали, де ми тільки не були".

Величезні теки з паперами – це медична картка малюка. Її завели ще до його народження.

Владислав Філоненко, батько: "Уже коли доїхали в Охмадит у Київ, то нам пояснили, що тут серйозніша ситуація ніж було на узі".

У Тимофійка діагностували рідкісну патологію статевих органів.

Наталія Філоненко, матір: "Статевий член неправильної форми і кавальчик цей, що пісяти, на промежині та ще багато діагнозів супутніх. Яєчко не опущене і воно в нас взагалі одне".

Вітчизняні лікарі приписали малюку медикаментозне лікування. Та це лише тимчасова міра. Хлопчик потребує термінового хірургічного втручання.

Наталія Філоненко, матір: "Ліпше робити за кордоном операції. Консультація і проведення операції і перший етап – це 20 тисяч євро.Скільки цих етапів буде, 2-3, ніхто поки не знає".

Чим раніше Тимофійку зроблять операцію, тим більше шансів у хлопчика повністю одужати. Та розпочати повноцінне лікування молода родина немає на що. Тому звертається по допомогу до небайдужих. Аби у сонячного Тимофійка з’явився шанс на повноцінне майбутнє.

Реквізити:

"ПриватБанк": 5168 7573 8056 3546
Одержувач: Філоненко Наталія Вікторівна (мама)

 

  • Facebook