Акценти: Дмитро Кухарчук балотуватиметься у народні депутати по 194 округу (ВІДЕО)*

 ...

Він серед тих, хто боронив Схід у полку Азов. Ветеран та активний громадський діяч Дмитро Кухарчук хоче змінити долю міста та країни на краще. Для цього черкащанин балотуватиметься по 194 округу у народні депутати. Про нього, кажуть його друзі, ліпше говорять його справи та наміри. Аби якомога більше містян підтримали Дмитра на прийдешніх виборах, агітувати взялися його найближчі.

Вікторія Гилім, активістка:

"Він зрозумів – є не тільки зовнішній ворог, а й внутрішній. Я вважаю, що ця людина не підтримує жодних партійних інтересів, а насамперед підтримує інтереси містян і Українців".

Артем Суховій, активіст:

"Ми ходимо по квартирах, спілкуємося з людьми, дивимося які у них проблеми і буквально на цій неділі відбудеться зустріч із Дмитром Кухарчуком, і люди вже зможуть з ним поспілкуватися віч-на-віч".

Без бар’єрів та лише правду. На зустрічі Дмитро Кухарчук готовий вислухати всіх черкасців аби дізнатися про їхні проблеми з перших вуст. Надалі – зробить все аби їх вирішити. Своє слово він завжди тримає, кажуть друзі. Й усіляко підсобляє розвитку міста.

Артем Суховій, активіст:

"Дмитро Кухарчук – це, справді, та людина, у якої справи попереду слів. Він створив такі соціальні проекти, як AmbrosCrossFight, – це спортивна зала імені Сергія Амброса. І також Ambros HUB – вільний простір для молоді, яка може розвиватися інтелектуально".

Містяни Дмитра Кухарчука знають по активній життєвій позиції та загостреному почуттю справедливості. Людину слова охоче чекають на особистій зустрічі.

Ганна, жителька м. Черкаси:

"Я бачу що він справедливий, що він хоче, щоб було нормально. По телевізору бачу, читаю газету. Хоче справедливості, щоб Україна була нормально, щоб молодь не виїжджала, щоб була робота, щоб ми пенсіонери нормально жили, а не за копійки".

Ірина, жителька м. Черкаси:

"Займаюся в спортзалі, який він допомагав відкривати, часто його там бачу і знаю як активного громадянина та молодого політика. Я думаю нам такі в Черкасах потрібні".

 

*Агітаційні матеріали

 

 

Теми: Акценти
  • Facebook