ВІККА-корисно. "Plazma Gym"

 ...

"Рутина - це ворог. Нехай тренування будуть короткими та інтенсивними". Таку настанову спортсменам ще більше 10-ти років тому залишив відомий американський фітнесист Грег Глассман. Послідовники Глассмана, які хочуть, аби заняття спортом були не лише максимально ефективними, а й цікавими, непередбачуваними, азартними та такими, що ніколи не набридають, – з’явилися і в Черкасах. Спортивно-оздоровчий центр "Plazma Gym" пропонує нову систему всебічної фізичної підготовки – кросфіт. Така тренувальна програма, кажуть експерти, доступна усім – від малого до великого. 
Олексій Назаренко, директор спортивно-оздоровчого центру "Plazma Gym": "Кроссфит – возник как вид нагрузки для спецслужб США еще в 2001 году. То есть, это был как этап подготовки военных, которые служили в спецслужбах"
Згодом цю програму навантажень підхопили інші тренери, і вона стала доступною широкому загалу. Заняття тривають близько 20 хвилин і проходять у формі змагань та в режимі нон-стоп. Що неабияк до вподоби тому, хто тренується. 
Олексій Назаренко, директор спортивно-оздоровчого центру "Plazma Gym": "Часами ходить от тренажера к тренажеру. А тут ты приходишь, и тренер каждый раз дает тебе новое упражнение. Это каждый  раз интересно, не приедается, это каждый раз ново" 
Окрім кросфіту, спортивно-оздоровчий центр ""Plazma Gym", пропонує ряд інших інновацій – цінових. Тридцятивідсоткова знижка на надання послуг та розіграш абонементів і цінних призів. 14-го вересня на автопаркові "ПЛАЗМИ ЖИМ" буде проходити перший відкритий чемпіонат Черкас на звання найбільш фізично підготовленої людини. 
Олексій Назаренко, директор спортивно-оздоровчого центру "Plazma Gym": "Помимо соревнований по кроссфит, будут показательные выступления различных секций. Дзюдо, спортивная гимнастика, танцы живота, степ-аеробика. Розыграш ценных призов. От спортивного питания до мячей, спортивных перчаток. Будут разыгрываться и абонементы: годовые и полугодовые"
У спортивно-оздоровчому центрі "Plazma Gym" - лише досвідчені та  маститі тренери. З вищою освітою та, як мінімум, майстри спорту. 
Сергій Гречкосій, тренер спортивно-оздоровчого центру "Plazma Gym":  "З 12-ти років можна починати тренування. Але з тренером. А особисто – то десь із 16-17 років. Ну що раніше, то краще"
 
Вас чекають за адресою: Черкаси, бульвар Шевченка, 145. телефон для довідок: 33-08-54
  • Facebook