Акценти. У Золотоноші відбувся чвертьфінал Відкритої місцевої Ліги Сміху

 ...

Шоу жартів та креативу, яке об’єднало гумористів ледь не з усієї країни. А це – десяток кращих команд, понад півсотні учасників, ТОПові редактори та тренери. Саме так відбувся Чвертьфінал золотоніської Відкритої Ліги Сміху. Подібний захід на Черкащині організовують вдруге. Усе – з ініціативи тутешньої міськради та підтримки Благодійного Фонду "Разом" Людмили Русаліної. Відбірковий етап гумористичного благодійного проекту "Ліга Сміху" відбувся у Золотоноші іще у квітні. Тоді той засвідчив якісно новий рівень проведення заходу. Нині місцева золотоніська Ліга має статус відкритої, збираючи на своїй базі коміків із різних куточків України.

Мар’яна Ніщенко, заступниця міського голови м. Золотоноша:

"Так як ми побачили вимогливість нашого глядача, що їм уже замало нашої золотоніської Ліги, ми вирішили вийти на новий рівень і запросили людей із різних регіонів. Сьогодні беруть участь команди із Чернігівщини, Київщини, Полісся, звісно із Центральної України, за багатьох міст. Цей захід є благодійним, тому що всі кошти за квитки перерахують золотонісцям, які опинилися у скрутному становищі".

Редакторами місцевого проекту стали автори та актори скетчкомів "Країна У" та "Зірконавти". Йдеться про Сергія Бібілова та Іллю Дерменжи. Саме вони опікувалися місцевою Лігою та ретельно здійснювали відбір матеріалу.

Сергій Бібілов, редактор:

"Всі команди дуже добре підготувалися. Було інколи складно, але редактура це такий процес, коли ми змушені щось обирати, залишати найсмішніше. Тому сподіваюся: у нас все вийшло".

Зіркові редактори не стримують свій гумор навіть на камеру

Ілля Дерменжи, редактор:

"Тут найкращий мер, люди. Ми постійно замість того, щоб займатися своєю справою, ми граємо в футбол, волейбол, їмо морозиво".

Сьогодні на золотоніській сцені демонструють свій комізм 70 осіб. Серед зіркових наставників – і пані Людмила. Тренерка наголошує: це її перший досвід публічного виступу у гумористичному жанрі.

Людмила Русаліна, меценатка, громадська діячка:

"Приємно бачити як люди, жінки, чоловіки вже будучи не 20-літніми, але вони настільки розкриваються, настільки вміють відпочивати, сміятися, смішити інших і нести позитив, що це дійсно варте того, щоби бути з цією командою".

Та обов’язки пані Людмили тренуванням не закінчуються. Сьогодні вона є партнером заходу. Саме завдяки підтримці Благодійного Фонду "Разом" Людмили Русаліної тамтешня міськрада організувала захід. Іще – золотоніська Ліга поєднала гумор із доброчинністю. Кошти, виручені від продажу квитків, спрямують на допомогу місцевій жительці. Цього разу вдалося спільними зусиллями зібрати понад 16 тисяч гривень на боротьбу із хворобою.

Людмила Русаліна, меценатка, громадська діячка:

"Це благодійний проект. Ми збираємо кошти разом кожного разу для хворих людей, дітей в Золотоноші і це можливість показати власним прикладом, що благочинність, допомога іншим людям – "іде" від душі і, коли ми робимо це разом, то це дає можливість дійсно допомогти".

Тим часом до наступного етапу боротьби за першість сезону потрапляють 8 команд. Покинули проект команда із Полісся "Поні в яблуках" та ужгородський колектив "Одуванчик". Прийдешня гра відбудеться уже восени цьогоріч. За кілька місяців колективи зустрінуться знову на цій сцені, аби продовжити змагатися за перемогу у золотоніській "Відкритій Лізі Сміху".

 

Теми: Акценти
  • Facebook