Акценти. Віктор Чумак

 ...

Виборча реформа, політичні вектори розвитку країни та тотальна корупція. Такі важливі для суспільства теми висвітлив народний депутат України Віктор Чумак під час свого брифінгу в Черкасах. Депутат наголошує: настав час змінювати виборчу систему. Насамперед, аби викорінити корупцію. Задля цього Чумак взявся за об’єднання громадськості.

Віктор Чумак, лідер ГС "Громадянський рух "Хвиля", народний депутат України: "По великому рахунку не змінивши саму політичну систему ми ніколи не отримаємо реформ. І тому рух хвиля якраз таки створений, щоб просувати ідею широкої, глибокої, політичної реформи".

Віктор Чумак став одним із засновників Громадського руху "Хвиля" ще минулоріч. За цей час регіональні філії сили утворили в понад 10 різних куточках країни. Людей єднає бажання втілення політичної реформи та змін виборчої системи в Україні.

Віктор Чумак, лідер ГС "Громадянський рух "Хвиля", народний депутат України: "Виборча система – це двері через які входять політики, якщо ці двері налаштовані так, що туди входять тільки люди для того щоб заробляти гроші використовуючи політичні свої важелі, або адміністративні, то в принципі ніколи нічого не поміняється в Україні".

Чумак пропагує ухвалення нового закону про вибори, заборону політичної реклами, обмеження депутатської недоторканності, можливість імпічменту президента та створення антикорупційного суду. Тільки тоді, каже, Верховна Рада почне діяти виключно в інтересах громадян.

Віктор Чумак, лідер ГС "Громадянський рух "Хвиля", народний депутат України: "Якщо метою в країні у влади є збагачення то нічого не зміниться, просто люди будуть приходити тоді і хто буде у влади то не будуть доторканні, їх не будуть судити, а хто буде в опозиції – їх будуть судити. Але ситуація не зміниться. Коли зміниться мета входу до влади у людей тоді щось буде мінятися".

Своїх однодумців Віктор Чумак закликає єднатися в його громадянський рух на регіональних рівнях. Аби разом перезавантажити політичну систему країни.

Теми: Акценти
  • Facebook