Подаруй життя. Альона Притула, 11 років, гострий лімфобластний лейкоз

 ...

Вона ні хвилини не сидить без діла. За тиждень в онковідділенні Альона осилили вже з десяток таких браслетів. У цю палату дівчинка потрапляє вже втретє.

Це відео зняте наприкінці 2015 року. Альона лише розпочинає боротися з недугом.

Альона Притула,хвора: "Ми вилікували температуру і потім падав гемоглобін. Нас відправили на Черкаси і тут виявили рак".

Реанімації,ізоляційні бокси та десятки болючих процедур. Альона мужньо витримує все. І після дворічного лікування, їй таки вдається перебороти недуг.

Альона Притула, хвора: "До мене приходили вчителі, учили уроки, гуляла ходила".

Та планове обстеження на початку листопада знову повернуло Альону в цю палату. У дівчинки стався рецидив. Рак повернувся з новою силою.

Тетяна Притула, матір хворої: "А в останні 2 дні нам стало погано. Гемоглобін понизився. Приїхали сюди, у нас взяли пункцію, відправили на Київ. Підтвердили, що в нас рецидив. Все починати заново треба".06:56-07:09

Альона Притула, хвора: "Пішла з носа кров, потемніло в очах і дуже погано стало".

Нині дівчинка отримує протирецидивну хімію та потребує переливання крові. У неї "1-". Втім, донорів вкрай бракує, каже мама. А однієї жаги жити замало.

Альона Притула, хвора: "Вилікуюся..надіюся, що вилікуюся. Дуже хочу додому, навчатися, жити, як всі нормальні діти. Як жила раніше".

Попереду у Альони щонайменше рік лікування. Відділення забезпечує дівчинку частиною необхідних ліків. Втім, осилити підтримуючу терапію самотужки родина не може. Тому вся надія на оджуання Альонки нині в руках небайдужих.

Реквізити:

"ПриватБанк": 4149 4978 5475 3003

Одержувач: Притула Тетяна Василівна

  • Facebook