Подаруй життя: Богдан Олексієнко, нейробластома заочеревинного простору

 ...

Мамине соколятко, зайчик та найчастіше – посміхунчик. Таким ще чотири місяці тому був для мами Богданчик. Посмішку з дитячого обличчя стер недуг. 
 
Любов Олексієнко, мама хворого: У нього під реберцем налапала таку невеличку гульку, через деякий час вона стала трохи більшою.
 
Тепер окрім мами та тата у Богданчика з’явилася нова родина – лікарі та медсестри. Нині він отримує четвертий блок хіміотерапії. Попереду у крихітки коштовна трансплантація кісткового мозку.
 
Любов Олексієнко, мама хворого: Він був важкий, у нього боліло все тіло, кожна кістка, він просто лежав і дивився в одну точку. Болить,а я нічим не можу йому допомогти.
 
Позбавити болю та повернути посмішку на обличчя Богданчика може кожен. Найбільше родина потребує фінансової допомоги. Пані Люба просить усіх небайдужих врятувати її найдорожчого у світі посміхунчика. 
 
Любов Олексієнко, мама хворого: Моя дитинка тільки росте і розвивається, ще навіть не може зробити перші крочки. Для того, щоб вона стала на ніжки і зробила свої перші кроки, нам потрібна допомога людей.
 
 
Реквізити: 
"ПриватБанк": 4149 4996 4239 7549 
Одержувач: Олексієнко Любов Леонідівна
Телефон мами: 097 707 37 65 
  • Facebook