Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Віктор Медведчук: Ми реалізуємо формулу "зшивання" країни – формулу національного успіху

 ...

"Опозиційна платформа – За життя" запропонувала Формулу національного успіху, завдяки якій ми зможемо "зшити" країну. Про це в ході всеукраїнського об'єднавчого з'їзду "Опозиційною платформи – За життя" заявив голова Політради партії Віктор Медведчук.

"Це формула, яка передбачає, що всі спірні питання, питання, що викликають різні оцінки, повинні бути винесені в чисельник – це віра, це мова, це історія. А в знаменнику – рівень життя наших людей, підвищення рівня життя, підвищення добробуту людей і спільне управління країною".

Медведчук підкреслив, що Формула національного успіху дозволить об'єднати країну, об'єднати людей, об'єднати політичні сили. Для України це завдання першорядної важливості.

"Якщо ми цього не зробимо, то може наступити то, що передбачав колись, 1000 років тому, Великий князь київський Ярослав Мудрий: "Якщо ви будете в ненависті жити, у чварах, сварках – погубите себе і землю своїх батьків і дідів". Ми не повинні цього допустити. І ми цього не допустимо! – заявив політик і додав: – Наша команда буде будувати успішну країну. Ми готові, і ми це може і зобов'язані зробити".

"Ще в цей день, в Вознесіння Господнє, люди, як правило, звертаються до Господа з проханням про щедру майбутній урожай. Я хочу, щоб ми всі в душі, в своїх молитвах, звертаючись до Господа, попросили про щедрому врожаї для нашої країни, для нашої держави, головне – для наших людей 21 липня 2019 року", – зазначив Віктор Медведчук.

 

  • Facebook