Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: влада боїться опозиції, тому прагне не допустити нашого об'єднання

 ...

Чинна влада "боїться" єдиної опозиції, тому її стратегія зараз – не дати "представникам півдня, сходу і центру України" об'єднатися. Про це заявив лідер партії "За життя" та народний депутат Вадим Рабінович в ефірі на телеканалі "112 Україна".

"Головна стратегія партії влади сьогодні – це не дати нам об'єднатися. Для мене злиття і об'єднання – дуже болючі", – сказав він.

За його словами, особливо тому, що з частиною тих людей, які представляють політичні сили півдня, сходу і центру країни, з якими є можливість об'єднатися, "ми не сходимося в особистісних відносинах".

"Але побачивши, що творить ця влада, побачивши, що вони збираються зробити, я розумію, що нам сьогодні потрібно знайти спільну мову та об'єднатися, розборки залишити на потім. Зараз нам потрібно спробувати повалити цю владу демократичним шляхом на виборах. І сьогодні влада розуміє одне – об'єднана опозиція реально виграє вибори", – впевнений парламентарій.

Він також зазначив, що з боку влади почалися спроби протидіяти об'єднанню "Опозиційного блоку" і "За життя". Цей факт, на його думку, доводить нещодавня заява Євгена Мураєва про вихід з партії.

"Коли ми оголосили про єдність сходу, коли на цьому тижні зустрілися всі представники найбільш потужних політичних сил, з боку влади раптом почалися рухи. Днями з нашої партії вийшов Євген Мураєв. Він вчора виступав на телебаченні і сказав, що об'єднання "Опоблоку" і "За життя" негативно позначиться на українцях. Якось ця позиція вже дуже збігається з гаслами Банкової. І якось підозріло у них з Євгеном збіглися ці гасла. До того ж Мураєв пішов на ефіри телеканалів, де "рулить" Банкова. Женя довго думав, що йому вибрати: політику чи бізнес. Ну і судячи з його гасел, він вибрав все ж бізнес", – вважає лідер партії "За життя".

Він також додав, що влада буде і далі "вставляти палки в колеса" опозиції, оскільки побоюється, що у другий тур виборів вийде єдиний представник південної та східної України.

"Влада тупо злякалася, що представник центральної і східної України вийшов би у другий тур президентських виборів. Тому нам будуть заважати об'єднатися. Моя думка дуже проста: будь-яке об'єднання сьогодні дає можливість перемогти цю владу. Якщо ми після виборів залишимося з владою один на один, можна вважати, що країни більше нема. Тому для мене кожен, хто бореться проти об'єднання сьогодні, – це ворог України і ворог українського народу. А за скільки цей ворог продався – це вже його особиста справа. Мене це не цікавить", – підкреслив Рабінович.

 

  • Facebook