Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

"Вільнодемократівка" Інна Михайлюк звітує про пророблену за рік роботу (ВІДЕО)

 ...

Черкаська десята школа вже кількаріч потребувала утеплення. Стіни пропускали холод і дітям на уроці доводилося грітися кількома шарами одягу. Депутатка Інна Михайлюк тут вчителює і, як ніхто, знає про всі її проблеми. Тож саме з її ініціативи заклад утеплили.

Інна Михайлюк, депутатка міськради: "Заміна вікон, яка завершилась два роки тому дала невеликий ефект збереження, а разом з тим утеплення яке ми цього року провели дало змогу нам визначити високий відсоток енергоефективності нашої школи".

За її ж сприяння у цій школі зявився і сучасний комп’ютерний клас. Школярі кажуть, раніше їм доводилося сидіти по двоє за старими комп’ютерами. Тепер же в них з’явилися нові інтернет-можливості.

Максим, школяр: "Вони були старі, не такі сучасні, а тепер набагато кращі, в нас мишки помінялися, клавіатура, комп’ютери кращі стали".

Дар’я, школярка: "Зараз вони нові, кожен має свій комп’ютер, все грузять, сучасні".

Вчителі кажуть, нині державний стандарт вимагає базових знань із інформатики навіть у початкових класів. Тому придбання нової техніки надто важливе для розвитку школярів.

Олена Бейбуда, вчителька: "Опановуємо різні програми такі як Word, Paint. Діти вміють орієнтуватися в інтернеті, знають як безпечно працювати в інтернеті і це дуже важливо для сучасної людини нашого світу".

У цьому році обраниця поклопотала і про шкільне футбольне поле, яке вже давно потребувало реставрації.

Єгор, школяр: "Нереально було грати, коли випаде дощ то там вода і просто болото якесь, а зараз там і сітка, зробили нормальне поле, можна буде грати, не буде вилітати м’яч наприклад".

Вчитель фізкультури нарікає, раніше поля взагалі не було. Коли робили теплотрасу його повністю перекопали. Поверхня була кривою і діти часто травмувалися. Тепер же для дітей відкрились нові спортивні горизонти.

Едуард Пак, вчитель фізкультури: "Такий досить сучасний майданчик, багатофункціональний, можна проводить уроки з дітьми, позакласну роботу, змагання з батьками якісь. Повністю працювати в повному об’ємі".

А побіля цього будинку з ініціативи депутатки Михайлюк зробили дитячий майданчик та вже закінчують облаштовувати євродвір.

Надія, жителька мікрорайону: "Ми хочемо подякувати нашому депутату Інні Іванівні за сприяння в такій допомозі як: облаштування нашого дитячого майданчика, в нашому євро дворику який створюється, і наші дітки дуже задоволені роботою нашого депутата".

Про освітлення двору та дитячий майданчик обраниця поклопотала і біля цього будинку. Місцеві кажуть – раніше мешканцям було страшно повертатись додому ввечері, а дітям ніде гуляти у дворі.

Тетяна, жителька мікрорайону: "Страшно, ми ходили по кругу там під магазинами трохи світили, краще як поставили. Тепер зробили гойдалки, дуже хорошо, не треба нікуди йти і діти дуже задоволені".

Депутатка Михайлюк, каже, із запланованим цьогоріч встигла і вже будує плани на прийдешній рік.

Інна Михайлюк, депутатка міськради: "Продовжувати утеплювати школу, утеплювати дитячий садочок №46. Це і ремонт доріг провулок Заводський, вулиця Джаліля, провулок Крайній, вулиця Грибоєдова, які знаходяться в жахливому стані".

  • Facebook