Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

"За життя" знає, як побороти корупцію без Антикорупційного суду і без витрат із бюджету

 ...

Ухвалення в Раді Закону про Антикорупційні суди не вирішить проблему корупції в країні, хоча і необхідно, як міра ускладнення життя корупціонерам. Для того, щоб посадити хабарників і казнокрадів за ґрати, у партії "За життя" є своя програма дій з декількох ключових пунктів - на неї не потрібні витрати бюджетних грошей і мінімальна кількість часу. Про це заявив народний депутат і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в прямому ефірі ток-шоу "Український формат" на телеканалі "NewsOne".  

 "Не дивлячись на те, що Антикорупційний суд нічого не вирішить, я все одно буду за нього голосувати, тому що в Україні, де корупція для політиків стала способом життя, будь-яка скалка для казнокрадів - благо для країни. Це зміцнить Національне антикорупційне бюро і, можливо, глава НАБУ Артем Ситник активізується після створення Антикорупційного суду. До того ж потрібно створити спецкомісію, яка контролюватиме антикорупційні органи, допоможе і змагальність, конкуренція між ними", – переконаний парламентарій.

Лідер партії "За життя" запропонував ряд заходів, які, на його думку, "викорінять корупцію за день", оскільки він вважає, що "обманює людей той, хто не знає як перемогти корупцію за один день".        

"Я завжди говорив, що з корупцією потрібно боротися один день і запропонував ряд кроків, які до того ж не вимагають виділень коштів з державного бюджету. По-перше, потрібно заборонити роботу держпідприємств з офшорами. Я не розумію, коли у Львові або Вінниці ремонтом доріг займаються кіпрські або віргінські компанії. Очевидно ж, що таким чином чиновники дають "зелене світло" своїм "офшоркам" на освоєння бюджетів", – вважає політик.

Вадим Рабінович переконаний, що після виборів потрібно ввести розподіл посад між політичними опонентами, де опозиція зможе реально контролювати владу.

"Потрібно щоб перемогла на виборах партія мала можливість сформувати уряд і залишити за собою економічний блок, а опозиція - очолювала б силові структури і контролювала владу. Таким чином буде дотриманий баланс між політичними противниками та встановлено контроль над правлячою коаліцією. До того ж потрібно перейти на пропорційну виборчу систему, яка дозволить піти від "барствованія" мажоритарників на своїх округах", – підкреслив парламентарій.         

Народний депутат впевнений, що "в Україні потрібно на законодавчому рівні заборонити депутатам повторно балотуватися в парламент".

"Не можна давати злодіям повторно обиратися! Прийшовши в Раду в другій, третій, десятий раз, депутат все безстрашніше грабує Україну, а за "кнопкодавство" потрібно взагалі ввести кримінальну відповідальність!" – наполягає Вадим Рабінович.

Парламентарій також розповів про доцільність запровадження виборності суддівського корпусу.

"Потрібно ввести положення про виборність суддів з можливістю їх же відкликання, тому зараз жоден українець не може відстояти свої права в судах. Також треба прописати чіткий механізм вилучення українського і закордонного майна у чиновників, які ніколи не працювали в бізнесі і скуповують вілли і яхти, нахабно декраліруя їх. І на все це нам, партії "За життя", знадобитися лише один день і жодної копійки з бюджету України. Не можна обманювати людей іншими планами боротьби з корупцією десятиліттями - треба боротися з нею реально!" – резюмував Вадим Рабінович.

 

  • Facebook