Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські "ляшківці" підсобили Звенигородській школі-інтернату новими партами (ВІДЕО)

 ...

У День знань першачки Звенигородської школи-інтернату сіли вперше за новенькі парти. Усе – завдяки підтримки  радикальної партії Олега Ляшка.

Інна Фролова, першокласниця:

"Мені дуже подобається клас, парти і цікаво буде навчатись".

Людмила Дащенко, мати першокласника:

"Я дуже задоволена, що моя дитина йде в перший клас вже у новий клас, завдяки нашим спонсорам зроблено все з любовю, все зроблено з душею, завдяки спонсорам радикальної партії, завдяки нашому директору, яка співпрацює з ними. Дуже хочеться, щоб школа наша процвітала, щоб все було найкраще і лиш для дітей".

Напередодні лідер Радикальної партії Олег Ляшко про потребу школи дізнався особисто від директора школи під час прийому громадян. Такий подарунок у власність передав школі голова черкаського осередку партії Іван Полудень.

Оксана Волощук, директорка Звенигородської загальноосвітньої школи-інтернат:

"Подарунок нам дуже вагомий, дуже потрібний і особливо в рамках нової української школи. Дотримано було всі вимоги. Це сучасні парти, з регульованими стільцями, стільницями, саме для діток і крім того, що вони зручні, добротні, вони ще й дуже красиві".

Смаколики для дітей, спортивний інвентар, сучасні плазмові телевізори. Ляшківці відвідують школу-інтернат регулярно з  подарунками.

Іван Полудень, голова Черкаської територіальної організації РПЛ:

"Наша партійна організація місцева районна співпрацює тут із освітою добре, будемо говорити. І ми підтримуємо їх. Організовується 1 клас,а парт нема таких як потрібно. Як вимагає сьогодні реформа. І ми винайшли  можливості. Купили їм ці парти. От  у цьому класі ми їх бачимо. Дітки будуть сидіти на цих партах. Я повинен сказати, що радикальна партія Ляшка – це не тільки агітація якась. Вони, дійсно, проводять роботу. Ми підтримуємо на містах. Це не тільки, скажемо, у цій школі. Робота проводиться по багатьох школах".

Під час урочистостей Іван Полудень звернувся до школярів з привітальним словом. І, аби учні мали міцне здоров’я, подарував відро меду із власної пасіки.

Іван Полудень, голова Черкаської територіальної організації РПЛ:

"Хай ваше життя і навчання буде таке солодке".

Радикальна партія Олега Ляшка підтримує розвиток освіти в Україні. Зокрема й на Черкащині.

 

  • Facebook