Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Лідер Радикальної партії проінспектував ремонт у військовому госпіталі (ВІДЕО)

 ...

Нові ліжка, кондиціонери та душові. Лідер радикальної партії Олег Ляшко посприяв виділенню коштів з державного бюджету, аби повністю відремонтувати дві палати. Сьогодні нардеп відвідав військових у Черкаському центрі реабілітації учасників АТО при обласному госпіталі для ветеранів. Їх у медзакладі нині перебуває понад 70, кажуть, умовами задоволені.

Анатолій Гавриленко, учасник АТО:

"Кроваті хороші, матраси хороші. Все чистенько все в порядку".

Персонал закладу такими змінами задоволений не менше.

Любов Ломако, молодша медична сестра:

"Зміни пішли краще, спонсорується, допомога така йде, як ремонти, дуже великі ремонти робляться саме на поверхах і в нашому відділенні".

Також Олег Ляшко подякував медперсоналу за турботу про військових та привітав із прийдешнім професійним святом й вручив грамоти і подарунки кращим лікарям шпиталю. Більше того, наголосив, найкращий подарунок до свята – це гідні зарплати. Каже, його головне завдання, аби праця достойно оплачувалась, а висококваліфіковані працівники не їхали закордон на заробітки, адже робочі місця потрібно створювати для українців в рідній країні.

Олег Ляшко, народний депутат України:

"Ваша робота надзвичайно важлива але дуже низько оплачується. От моє головне завдання, щоб ви отримували достойну зарплату. Тому що коли нам розказують, які хороші будуть пенсії, коли копійчані зарплати, значить буде копійчана пенсія. Тому що внески до пенсійного фонду платяться із зарплати. І єдина можливість зробити нормальну пенсію – це щоб була нормальна зарплата. Висока зарплата. Щоб потім на старості, коли все життя чесно пропрацювали, щоб не побиралися".

Окрім підвищення зарплат медикам, нардеп вже має план по зниженню цін на медикаменти.

Олег Ляшко, народний депутат України:

"Вони в нас сьогодні завищені у 5-10 разів, порівняно із сусідніми країнами. Тому єдина можливість вирішити цю проблему – це запровадження референтного ціноутворення, обмеження рентабельності. Не може на пачці таблеток, за 5 доларів за кордоном купив, тут по 50 доларів продає. Рентабельність має бути обмежена 10-20%, а не 300. Наркоту наркобарони продають, менше заробляють ніж у нас перепродуючи людям ціни на ліки".

Тим часом лідер радикальної партії Олег Ляшко і надалі буде реставрувати госпіталь. На черзі – сходи та інші приміщення.

 

  • Facebook