Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

"Народний контроль" іде на місцеві вибори у Черкасах

 ...

У суботу, 4 липня, у Києві відбувся перший партійний з'їзд нової політичної сили "Громадський рух "Народний контроль".

Як повідомляє прес-служба новоствореної партії, першочергове завдання "Народного контролю" – участь у найближчих місцевих виборах, а також впровадження в українську політику принципів Майдану. Рушійною силою партії є громадські активісти, волонтери, "майданівці", журналісти, учасники АТО, успішні підприємці.

Політична партія "Громадський рух "Народний контроль" бере свій початок від однойменного громадського об’єднання. Його було створено в 2012 році в середовищі львівських журналістів. Після завершення Революції Гідності "Громадський рух "Народний контроль" продовжив відстоювати її ідеї. В основі діяльності організації покладено принцип відкритості та використання можливостей ЗМІ, які є інструментом, що дозволяє тримати постійний зворотній зв'язок з активними громадянами.

Одним зі своїх пріоритетів партія вважає боротьбу з корупцією. Цікаво, що представник "ГР "Народний контроль" у Верховній Раді, народний депутат України Дмитро Добродомов є секретарем Комітету з питань запобігання і протидії корупції.

Також серед пріоритетів – посилення ролі громадських спільнот та об’єднань громадян: неурядових організацій, об’єднань співвласників багатоквартирних будинків, органів самоорганізації населення та інших інститутів громадянського суспільства. Ще у "Громадському русі "Народний контроль" обіцяють домагатися спрощення для ведення малого і середнього бізнесу, обмеження впливу монополій, забезпечення правового захисту приватної власності.

Голова черкаського осередку партії "Громадський рух "Народний контроль" Олександр Піньковський наголошує, що місцева влада, яку громада наймає на роботу, зобов’язана надавати якісні послуги: медичні, освітні, комунальні, соціальні, адміністративні. Відтак, ще один пріоритет – це контроль за якістю надання послуг на центральному та місцевому рівнях та ефективністю використання бюджетних коштів.

За невеликий час роботи "Народного контролю" в Черкасах вдалось домогтися від чиновників вирішення таких проблем, як прочищення проблемної зливової каналізації, яка підтоплювала будинки по вул. Піонерській, встановлення решіток на зливові люки на центральних вулицях міста, відновлення роботи світлофорів на аварійних перехрестях та встановлення пандусу в Центрі дитячої та юнацької творчості.

Для виконання пріоритетів, які ставить перед собою "Народний Контроль", необхідні відповідні важелі, які можна отримати ставши безпосередніми учасниками самоврядування, наголошують у партії. Відтак, під час з'їзду політичної партії "Громадський рух "Народний контроль" офіційно оголосили про обов’язковість участі сили у місцевих виборах 2015 року.

  • Facebook