Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: "Слуги", як жахливий вид сарани, вбивають всю країну, розпродаючи її по шматочку!

 ...

Опозиція зробила все, що змогла, щоб зупинити продаж землі. Але представники пропрезидентської партії "Слуга народу", ігноруючи думку громадськості, тверді у намірі провести це рішення через сесійний зал Верховної Ради України.

Відповідне рішення прийнято представниками влади за результатами зборів Аграрного комітету, повідомив журналістам народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович.

"На жаль, ми не в силах зупинити монобільшість. "Слуги" нікого не чують", – констатував політик.

"Ми, 44 народних депутати з фракції "Опозиційна платформа – За життя", робимо все, що можемо – стримали "турборежим", лягли на його амбразуру, зупинили продаж землі до Нового року. Але це нас не рятує. Представники влади знову з твердою впевненістю і "протокольними пиками" сидять, відхиляють всі поправки, які пропонувалася "Опозиційною платформою – За життя". І я думаю, що вже на цьому сесійному тижні влада спробує винести в сесійний зал закон, і спробують продати землю України", – заявив Вадим Рабинович.

Разом з тим політик зазначив, що завдяки його зусиллям, а також його колег по фракції вдалося домогтися зниження максимальної кількості землі, яку можна продати в одні руки – з 200 тис. Га до 10 тис га.

"Це здорово, але це нічого не вирішує! Я вважаю, що землю просто продавати не можна!.. І я не розумію, навіщо "слуги народу" зібрали Аграрний комітет парламенту, якщо всі рішення для себе вони вже прийняли?" – обурився співголова "Опозиційної платформи – За життя".

Він нагадав про обіцянки, дані керівництвом Верховної Ради, що буде послідовне обговорення законопроекту про ринок землі в рамках комітету, і опозиція повірила – пішла на цей крок.

"Тепер же вони відхиляють всі наші поправки!.. Але є закон – так нехай "слуги" йдуть по поправкам, навіть якщо боротьба за правки з нашого боку – це затягування часу. І я вам в цьому зізнаюся!.. Так, ми не вирішимо в свою користь проблему продажу землі, але так ми хоч ще добу протягнемо!.." – констатував народний депутат.

Вадим Рабинович впевнений, що "немає ніякої різниці, коли нинішня влада продасть землю України – у вівторок або четвер, тому що їй це все одно вдасться зробити, тому що, до, жаль, "слуги"стали господарями і не чують голос народу..." .

"Ми нічого не можемо зробити проти моно більшості, яка якщо захоче, зможе продати всю країну. Ні аграрії, ні профспілки нічого не можуть зробити з напором "слуг"! Без єдності всіх політичних сил і єдиної позиції з громадськими організаціями, влада точно продасть землю найближчим часом. Якщо кожен буде поодинці висловлювати своє невдоволення, то закінчиться це перемогою "слуг". А єднання, на жаль, немає, тому що у інших партій політичні та особисті інтереси завжди вище", – вважає політик.

Співголова "Опозиційної платформи – За життя" зізнався, що "вже не знає, як сьогодні боротися з владою, тому що тільки за останні два тижні по членам ОПЗЖ відкрили 12 кримінальних справ тільки для того, щоб вони ходили на допити, а не відстоювали інтереси українського народу в Аграрному комітеті і сесійній залі ".

"Влада це робить відкрито, з насмішкою!.. Тому ми повинні зробити певні висновки щодо всього, що відбувається всеукраїнського кошмару: вбивання медицини і освіти, виштовхування активної молоді за кордон, продажу землі та найбільших промислових підприємств. Цей жахливий вид сарани вбиває, продає країну, при цьому призначає собі величезні зарплати і надбавки до них!" – обурився Вадим Рабинович.

"Навіть ламаючи мікрофони, трибуну в сесійній залі, ми не можемо зупинити продаж української землі. Те, що ми могли зробити – ми зробили, і продовжимо робити!.. Я вже голос зірвав, але залишити владу ми не можемо. Тому ми їх попередили: "Дорогі" слуги", якщо ви зробите ще один крок в бік продажу землі, то народ змінить владу", – прогнозує народний депутат.

При цьому Вадим Рабинович підкреслив:

"Я не призиваю до насильницького повалення влади, а говорю, що, згідно з Конституцією, господар країни – народ. І якщо народ це згадає, то він зможе це все зупинити... Потрібно лише сто тисяч чоловік вулиці, що вийшли за покликом серця, і все буде добре...", – упевнений Вадим Рабинович.

У зв'язку з цим співголова "Опозиційної платформи – За життя" звернувся до українців:

"Якщо ви нам не допоможете, ми не зможемо зупинити продаж землі! Ми всі повинні сказати своє слово з приводу того, що відбувається, тому що "слуги" вже нікого не чують. Ніякої надії на референдум, на те, що вони все-таки зупинять процес продажу землі, не дозволять продавати її іноземцям, вже немає. Вони прийняли тверде рішення: продати найдорожче – українську землю!".

До слова, Вадим Рабинович вельми жорстко розкритикував дії влади і з питання продажу землі і під час засідання Аграрного комітету Верховної Ради України, яке пройшло 31 січня.

"Я розумію, що і всі інші правки до закону про продаж землі ви будете дружно відхиляти. Я вже не звертаюся до глави Аграрного комітету – з ним все зрозуміло. Я звертаюся до членів комітету – представників партії "Слуга народу": дорогі "слуги", партія "пройде", а соромно буде на все життя; партія "закінчиться", а людям дивитися в очі вже не зможете!.. Сьогодні всім вже зрозуміло – ви тут влаштовуєте цирк. І, тим не менше, я закликаю вас: коли ви продаєте землю України – подумайте про ваших дітей!", – закликав представників влади Вадим Рабинович.

 

  • Facebook
>