Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Влада, схоже, хоче зробити з депутатів стадо баранів Але ми цього не дозволимо!

 ...

"Якщо влада хоче зробити з депутатів стадо баранів, то їй потрібно діяти так, як діяла на першому засіданні Верховної Ради України". Таку думку висловив народний депутат України, співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович.

"Я – народний депутат України, у мене є повноваження захищати інтереси моїх виборців. І що мене обурило вчора, так це те, що новий глава парламенту Дмитро Разумков в кращих традиціях попередника Парубія вимкнув мікрофон депутату з нашої фракції Волошину, коли останній почав говорити російською мовою", – заявив парламентарій.

Вадим Рабинович заявив, що очолювана ним політична сила буде "подавати в суд за перешкоджання роботі народного депутата України".

"Наша Конституція гарантує нам право спілкуватися тією мовою, якою мені зручно", – нагадав він.

Прокоментував Вадим Рабинович і призначення прем'єр-міністром України Олексія Гончарука.

"Що стосується прем'єр-міністра – найважливішої економічної посади в нашій країні – до голосування в сесійній залі його повинні були представити фракціям, як то передбачено Регламентом. Ми повинні були поставити йому ряд цікавих для нас питань економічного характеру. Мене журналісти питали: "ви будете за нього голосувати?" Я відповідав: "я його не знаю". Може, він "загубиться", як міністр оборони, який запізнився вчора в Раду? Це ж "кіт в мішку"!" – зазначив народний депутат.

Взагалі ж співголова фракції "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович вважає, що на першому пленарному засіданні "опозиція була відсторонена від прийняття рішень".

"Якщо ви (влада - ред.) – більшість і вам все одно, що скажуть люди і опоненти, то навіщо ми витрачаємо гроші платників податків на утримання парламенту? Сидіть у себе в кабінетах і все вирішуйте самі! Але хочу нагадати всім: ми - парламентсько-президентська республіка! Але де-факто президент приїжджає і "диригує" роботою Ради", – констатував Вадим Рабинович, пообіцявши, що "опозиція буде домагатися виконання законів України".

Прокоментував народний депутат і голосування по зняттю депутатської недоторканності. Вадим Рабинович впевнений, що знімати недоторканність з депутатів в парламентсько-президентській республіці не можна.

"Якщо ми це зробимо, вже на виході з парламенту будь-якому депутату можуть засунути в кишеню два-три гранатомети і звинуватити в усіх гріхах! Ви ж знаєте нашу поліцію! Це пахне узурпацією влади і, повірте мені, ми ні на крок не відступимо від того, що обіцяли своїм виборцям!" – резюмував Вадим Рабинович.

  • Facebook