Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович: Гідну оцінку Гройсману та його команді ми побачимо на парламентських виборах

 ...

Провальне голосування Верховної Ради України за відставку прем'єр-міністра Володимира Гройсмана та його команди було дуже передбачуваним. Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в прямому ефірі телеканалу NewsOne. Нагадаємо, народні депутати не підтримали відставку Гройсмана, віддавши "за" лише 97 голосів.

"Ситуація щодо голосування за відставку прем'єра Гройсмана передбачувана – це продовження політичних ігор. І це природно: стара влада чіпляється і хоче залишитися "біля керма", а нова не в змозі запропонувати нового главу уряду, за якого проголосує Рада. Виходить, всім вигідно те, що сьогодні відбувається", – вважає народний депутат.

Вадим Рабинович вважає вбивчою так звану "українську стратегію", про яку сьогодні так багато говорять.

"Я не думаю, що так звана "українська стратегія" полягає в зубожінні держави, у "вбивстві" пенсіонерів, в безперспективності для молоді та руйнуванні всіх галузей промисловості. Все це те, до чого довів країну Кабмін під керівництвом Гройсмана", – нагадав співголова "Опозиційної платформи – За життя".

У будь-якому випадку політик запропонував дочекатися результатів парламентських виборів, які покажуть ставлення українців до реформ і в цілому правлінню нинішньогоКабміна.

"Я думаю, що гідну оцінку роботі Гройсмана і його команді українці дадуть на майбутніх виборах. Ті ж, хто вважає, що у них є можливість переобратися, просто не розуміють рівень ненависті людей до влади, що йде", – заявив Вадим Рабинович.

Прокоментував політик і перспективи об'єднання для походу на парламентські вибори команд Арсенія Яценюка і Володимира Гройсмана.

"Я знаю точно, що якась "баржа" так потоне. І чим більше ворогів миру – тих, хто вбиває нашу країну і бажає "воювати до кінця", сяде в цю "потопаючу баржу" і піде в минуле, тим швидше до влади прийдуть ті, хто почне будувати нормальну країну – сильну Україну", – впевнений Вадим Рабинович.

Втім, не радують політика заяви і нової влади.

"На хвилі юнацького оптимізму президент Володимир Зеленський зробив заяви про те, що з цією Радою він розмовляти не буде. Природно, у парламенту просто немає причин підтримувати ініціативи Зеленського. Таким чином діалог не налагоджений, і я боюся, що всі рішення Зеленського, які потрібно провести через сесійний зал, виявляться провальними. Але якщо хочеш досягти результату – потрібно було бути "трошки лагіднішім", – вважає Вадим Рабинович.

Втім, і це не так важливо, впевнений політик.

"Зараз всі ми радіємо тому, що пішла стара влада. До дострокових парламентських виборів залишається півтора місяця. Юрій Луценко, схоже, залишається генпрокурором, більшість міністрів продовжать працювати в статусі "в. о.". А ось що стосується тих, яких Зеленський вже попросив звільнити, напевно, так і не змогли домовитися", – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook