Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Влада злочинно бездіяльна, хоча в Україні фашизм уже виходить на вулиці, – Рабінович

 ...

Влада зобов'язана не потурати, а жорстко карати тих, хто виводить на вулиці міст України фашизм. Напади на ромів, погроми і вбивства людей, демонстрації зі свастиками, публічна "любов до Гітлера" – це показники того, як влада не реагує на зародження фашистських організацій. Таку заяву зробив народний депутат України та лідер політичної партії "За життя" Вадим Рабинович в прямому ефірі своєї авторської програми на телеканалі "112-Україна".

"Нещодавно було абсолютно чергове звірячий напад на ромів, в внаслідок якого постраждали і навіть загинули люди. І це вже трапляється в п'ятий або шостий раз! Ми повинні задуматися про наше майбутнє і визнати, що фашизм вже на наших вулицях. Радикали, які називають себе патріотами, вже сьогодні громлять магазини, зривають концерти, вчиняють насильство, демонстративно виходять з фашистською символікою. Хочу нагадати, що так зароджувався німецький фашизм, від якого постраждала вся планета. люди в коричневих сорочках нібито "захищали" Німеччину то від одних, то від інших... Сьогодні ж наші радикали, які б'ють ромів, не приховують того, що симпатизують ідеології Гітлера. І влада про це прекрасно знає, але ні єдиного рази нікого за це не покарала. Я не пам'ятаю, щоб хтось влаштовував показовий антифашистський процес, але ж закони України зобов'язують це робити!", – підкреслив парламентарій.

Політик вважає, що влада не чіпає представників націоналістичних організацій, тому що боїться громадського резонансу.

"Влада потурає радикальним угрупованням, тому що хоче зіграти на настроях суспільства. Але ми ж знаємо, що якщо сьогодні прийшли бити одних – і ми промовчали, то завтра підуть бити кого-то еще. Потім цей процес вже не зупинити! .. Правоохоронцям потрібно вже зараз взятися за справу і зупинити фашистів, які вбивають мирних людей", – впевнений народний депутат.

Лідер партії "За життя" заявив, що українці завжди були доброзичливим народом, "львів'янин ніколи не вважав одесита ворогом, поки купка політиків не посварила нас, щоб грабувати".

"Ще великий В'ячеслав Чорновіл говорив, що політики спеціально стравлюють народ, навішуючи ярлики "бандерівець" і "москаль", щоб обкрадати однаково на заході і сході! .. Мені часто кажуть, що я роблю неправильно, займаючись звільненням українського полоненого Миколи Карпюка з "Правого сектора". Мені наплювати, членом якої організації він є, він – дитя Україна і тому ми всі зобов'язані за нього боротися. Ми повинні будувати мости один до одного, а не бити і вбивати один одного... Потрібно зупинити чвари, потрібно зупинити фашизм в будь-якому його прояві!" – резюмував Вадим Рабінович.

  • Facebook