Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Черкаські "радикали" привітали жінок та підтримали мешканців Будинку дитини (ВІДЕО)

 ...

Допомога дітям та привітання жінкам. Із такими мотивами сьогодні завітали радикали до Черкаського обласного спеціалізованого Будинку дитини. Там обранці на чолі з головним радикалом області зробили задумане.

Іван Полудень, голова Черкаської територіальної організації "Радикальна партія Олега Ляшка": "Це ставили питання Будинок дитини, що їм потрібно така ванна і масаж. Ну і ми пішли на це, що треба їм допомогти зробили, купили. Крім того вони просять, щоб ми купили два масажних стола, щоб робити масаж. То їх виготовляють. І ми їх через два тижні також купимо".

Нинішній обласний керманич партії співпрацює із цим закладом майже три роки. Мовляв, той постійно відгукується, аби допомогти малечі. Уже й нині, зізнається, будує плани на майбутнє.

Іван Полудень, голова Черкаської територіальної організації "Радикальна партія Олега Ляшка": "Радикальна партія такі невеликі покупки звичайно буде допомагати. Тим більше таким закладам як будинок дитини".

Працівники наголошують: придбані речі необхідні, аби спеціалізований заклад міг проводити відповідні реабілітаційні заходи.

Світлана Михно, головний лікар Будинку дитини: "Це для того, щоб проводити реабілітацію. У нас заклад спеціалізований, для діток із органічним ураженням ЦНС, опорно-рухового апарату, з розладом психіки. Тому  для того, щоб проводити повний комплекс реабілітаційних заходів необхідно і водолікування, і масажі, і ЛФК".

Також керманич обласних радикалів наголосив на тому, що вже встигли зробити  до приїзду.

Іван Полудень, голова "Черкаської територіальної організації "Радикальна партія Олега Ляшка": Ми сьогодні були, до речі, в госпіталі ветеранів війни і там відкрили дві палати. Там Радикальна партія уклала 75 тисяч".

До того ж обранці привітали жіночий колектив із прийдешнім святом. І подякували тим за їхню щоденну працю.

 

  • Facebook