Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

"Я – переселенець зі Сходу, який у 2014 році робив найтяжчий вибір у житті. Я обрав велику Україну", – Ігор Нестеренко

 ...

Під час пленарного засідання Черкаської обласної ради депутат від "Нашого краю" Ігор Нестеренко зробив водночас гучну та радикальну заяву щодо "політичних війн", які останнім часом розгорнулися у місті Черкаси. Про долю 13 тисяч переселенців, про ярлики "сепаратизму" і "проросійськості", про зрізані білборди та бандитизм, які повністю ігноруються не лише владою, а й правоохоронцями. Про все це у трьох хвилинах з трибуни та депутатське звернення, передане головним правоохоронцям області.

За словами депутата, 5 років тому українці продемонстрували свою силу і єдність у протистоянні бандитській владі всередині власної країни. Найвищими цінностями, за які заплатили високу ціну, − стали демократія, свобода слова, думки, право на вибір.

"Я – переселенець зі Сходу. У 2014 році мені довелося роботи найтяжчий вибір у житті. Але я обрав велику Україну і переїхав на Черкащину, як і 13 тисяч переселенців, – зазначає Ігор Нестеренко. − То у мене запитання: я – патріот? 13 тисяч переселенців на Черкащині – патріоти"?
 

Вийти до трибуни депутата змусила політична ситуація у місті Черкаси. Адже агонія і боротьба за політичні рейтинги і владу, на переконання депутата, вже перетворилася на неконтрольовані радикальні дії: одні взялися клеймувати інших та звинувачувати у "зрадництві" і "сепаратизмі".

"У 2015 році, виборець розділив мою позицію і обрав мене депутатом Черкаської обласної ради. Я приєднався до команди політичної партії "Наш край", тому, що головне завдання партії співпало з моїми намірами - розбудовувати цілісну і процвітаючу державу, − наголосив політик. − "Наш край" − проукраїнська партія, єдина партія місцевого самоврядування та партія мерів в нашій державі. Партія, яка входить до трійки лідерів серед політичних партій за результатами місцевих виборів".
 

Депутата обурює, що хтось безпідставно і звинувачує "Наш край" у антидержавних намірах, тим самим перешкоджає політичній діяльності партійної команди.

"Подібне сприймаю, як особисту образу! І більше того не розумію − як ми збираємося завершувати війну на сході, якщо всередині країни допускаємо це"?
 

Як підкреслив Ігор Нестеренко, зрізані білборди − не саме страшне! Але саме це говорить про бездіяльність, повну відсутність відповідного реагування та безконтрольність з боку влади та правоохоронних органів і породжує безкарність, анархію і перетворює суспільство на групу пігмеїв. А коли подібні акції брудних політичних ігрищ відбуваються під гаслом патріотизму – це ніщо інше, як верх цинізму!

На завершення депутат Нестеренко передав депутатське звернення з вимогою негайно розслідувати факти хуліганства, перешкоджання політичній та підприємницькій діяльності, псування майна представників рекламного бізнесу, а також забезпечити громадський порядок та дотримання конституційних прав і свобод громадян.  

"Я вірю в Україну! І впевнений, що тільки спільними зусиллями, а не міжусобницькими війнами, нам вдасться побудувати успішну, а саме головне – правову державу"!
 

 

  • Facebook