Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Навіть Порошенко зрозумів, що без Медведчука ми не звільнили б полонених

 ...

Віктор Медведчук є на сьогодні єдиним успішним переговірником між Україною і Росією в питанні обміну полоненими, що визнав навіть президент України Петро Порошенко. Про це заявив народний депутат, лідер партії "За життя" Вадим Рабинович в ефірі телеканалу "112 Україна".

За словами лідера "За життя", президент України Петро Порошенко на своїй недавній прес-конференції заявив, що буде використовувати Віктора Медведчука в переговорному процесі з Росією.

"Порошенко на прес-конференції говорив, що буде і далі використовувати Медведчука для обміну полоненими, тому що він єдиний, кого Путін слухає", – сказав лідер партії.

Також Рабинович нагадав, що коли Янукович прийшов до влади, Медведчук був відсторонений, а ті, хто сьогодні править країною, працювали з Януковичем.

"І тоді Путін не вплинув на Януковича, щоб той не усував Медведчука. На Медведчука при Януковичі навіть відкрили дві кримінальні справи, які змусив закрити лише Рінат Ахметов", – розповів політик.

Він продовжив, що про Медведчука, як про одного Путіна, згадали тільки тоді, коли почалася війна на сході України і коли українці почали потрапляти в полон. Рабинович заявив, що вважає роботу Медведчука по поверненню українців з полону корисною.

"Коли потрапили в полон люди і почалася війна, то відразу пригадали про кума Путіна і попросили домовитися про обмін, так як президент Росії українську владу не слухає. Ті 483 людини, які звільнені з полону завдяки Медведчуку – куму Путіна, це добре чи погано? Звичайно, це корисно для України", – підсумував народний депутат.

 

  • Facebook
>