Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "Владі необхідно зайнятися рівнем життя людей, а не грабувати їх убивчими тарифами на газ та розповідати про "Перемогу"

 ...

Не має значення, куди буде прагнути Україна - в ЄС чи в сторону Росії, українського народу просто не буде, якщо керівництво країни не дасть людям можливість гідно жити, а не виживати. Тому влада зобов'язана переглянути свою соціальну і тарифну політику. Таку заяву зробив народний депутат України і лідер партії "За життя" Вадим Рабінович в ефірі політичного ток-шоу "Пульс" на телеканалі "112-Україна".

"Для початку ми повинні скасувати оплату комунальних платежів для літніх людей, пенсіонерів. Сусідня з нами не дуже успішна Білорусь скасувала їх. Задавлена санкціями Росія теж заявила, що після досягнення людиною 70-ти річного віку оплата комунальних послуг проводитися не буде. Чому ми не можемо цього зробити, адже це основа соціальної політики будь-якого держави!", - заявив парламентарій.

До того ж, на думку політика, Україна сьогодні має в своєму розпорядженні газом власного видобутку для того, щоб покрити потреби населення. Тариф на газ піднімає влада і олігархи, які наживаються на зубожінні народу.

"Україна видобуває 20,4 млрд кубів газу. Всі ми разом з бюджетними організаціями споживаємо 15 млрд. за собівартістю 2,5 тис. грн. А тарифи ростуть, тому що 70% надр країни належить офшорним компаніям, за якими стоять 3-5 олігархів, які б лобіювали підвищення цін на газ. Вся країна не може бути заручниками п'яти олігархів, тому партія "За життя" після перемоги на виборах націоналізує газовидобувні компанії і знизить тарифи в три рази", - підкреслив народний депутат.

Лідер партії "За життя" також вважає, що після виборів потрібно ввести розподіл ролей між політичними опонентами, де опозиція зможе реально контролювати владу.

"Потрібно розділити економіку і політику, тому наша політична сила пропонує зробити так, щоб перемогла на виборах партія мала можливість сформувати уряд і залишити за собою економічний блок, а опозиція хай очолює силові структури і контролює владу. Таким чином буде дотриманий баланс між політичними противниками та встановлено контроль над правлячою коаліцією, що не дозволить "мишам залишитися один на один з сиром ", - резюмував Вадим Рабинович.

Як повідомляв сайт vikka.ua, Супрун стала головним злочинцем України, скасувавши безкоштовну медицину.

 

  • Facebook