Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабинович про новий трудовий кодекс: Нам, рабам, можна не напружуватись – за нас все вирішили!

 ...

"Зміни до Трудового кодексу, які нам пропонуються, дозволяють рабам не особливо напружуватися і не думати про майбутнє, тому що їх рабські обов'язки вже визначені законодавством", – так народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович прокоментував в прямому ефірі телеканалу "112 Україна" відповідну ініціативу влади.

"Якщо перекласти на просту мову суть цього закону: приймуть на роботу, коли захочуть; виженуть з роботи, коли захочуть; заплатять, якщо захочуть! Тобто люди, які приїхали в Україну з іноземними паспортами, роблять свою роботу. А коли її зроблять, поїдуть до Європи, про яку нам так розповідають", – прогнозує політик. 

Прокоментував Вадим Рабинович і невиправдано високі зарплати і премії, які нарахувала собі влада. Це неприпустимо в розкраденій Україні, де громадяни зводять кінці з кінцями, заявив політик і повідомив, що "Опозиційна платформа – За життя" подала законопроект, яким обмежується розмір зарплат чиновникам.

"Але хочу попередити: дивуватися поведінці нинішньої влади не варто. Вони прийшли, щоб нас обікрасти, і цього абсолютно не приховують. Представники влади, не соромлячись, пишуть в своїх листування: "Я тут, в Міністерстві охорони здоров'я, підіб’юсь так, що моїм дітям і онукам вистачить". Ось символ їх режиму – "підбитися" так, щоб їх дітям і онукам вистачило! А наші діти і внуки взагалі жити не повинні – у них не повинно бути ні медицини, ні освіти – нічого!" – обурився Вадим Рабинович.

Обурює народного депутата і підхід влади до пенсіонерів.

"Якщо влада відверто нам говорить: "не чекайте пенсій, держава вам їх не надасть". Якщо влада зізнається: "Хлопці, все одно ми як завжди все вкрадемо, пенсій у вас не буде – збираєте самі!" Тоді у мене питання: навіщо ми платимо гроші в Пенсійний фонд?!. Добре, припустимо, що ми зараз не будемо державі платити, а будемо ці гроші накопичувати на старість. Але ви ж хочете, щоб ми вам платили! І тут же заявляєте, що пенсії від держави не буде!.. Так ви визначитеся, що ви творите!" – закликав представників влади народний депутат.

У будь-якому випадку співголова "Опозиційної платформи – За життя" впевнений, що злодії сидітимуть, Україна підніметься з колін і заживе як нормальна цивілізована країна – по букві закону.

"Ви всі, гниди, в тюрму сядете, коли наша партія переможе! А переможе вона вже на наступних виборах!" – констатував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook