Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Щоб зрозуміти, що українцям потрібен мир, Зеленському не потрібно проводити референдуми, – Рабинович

 ...

Володимиру Зеленському не варто проводити референдуми, щоб зрозуміти, чи хоче український народ миру. Про це заявив народний депутат України, голова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в ефірі авторської програми "Хто кому Рабинович".

"Я хочу бачити, що все, що сказав на своїх передвиборних зборах пан Зеленський, буде виконуватися. Але я хочу пояснити, що у нас в країні немає закону про референдум. Ось якби команда президента прийшла в Раду і сказала прийняти закон, це було б правильно", – зазначив політик.

Вадим Рабинович також підкреслив: те, що Зеленський називає "інформаційним референдумом", на ділі є соціологічним опитуванням.

"Інформаційного референдуму не існує. Просто дізнатися думку людей? Тоді це соціологічне опитування. А референдум – це дороге серйозний захід, і якщо воно не несе наслідків, то це просто викинуті гроші", – пояснив народний депутат.

Вадим Рабинович вважає, що про своє бажання миру українці вже повідомили, проголосувавши за Зеленського.

"Щоб дізнатися, чи хоче народ миру, вам не треба проводити референдуми, пане Зеленський. Вам достатньо подивитися на свій результат на виборах. Це і є референдум за мир в країні, встановлення нормальних відносин з усіма країнами", – заявив він.

Глава партії "Опозиційної платформи – За життя" вважає, що українцям потрібен мир.

"Переважна більшість населення вимагає миру, відновлення відносин з країнами СНД", – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook