Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Нам треба єднатися задля того, щоб змести чинну владу, – Рабинович

 ...

Народний депутат України, голова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в ефірі авторської програми "Хто кому Рабинович" на телеканалі "112 Україна" пояснив, чому зняв свою кандидатуру з виборів. За словами парламентарія, таке рішення покликане об'єднати опозицію і врятувати країну. 

"Вважаю, що одним з найсильніших вчинків у моєму житті було те, що я не став балотуватися в президенти. У мене був великий і живий політичний рейтинг. Як мені сказали політтехнологи, з таким рейтингом ніхто і ніколи з виборів не знімається. Вони мені навіть намалювали програму перемоги. Але я вже говорив і говорю – дуже багато у нас гетьманів, неможливо це. Для того, щоб змести цю владу, нам потрібне єднання. Нам потрібно забути, хто хороший, а хто поганий", – закликав політик.

Вадим Рабинович пояснив, що зараз в передвиборній гонці беруть участь кілька десятків кандидатів. При цьому в більшості з них рейтинг нижче 1%, і вони точно не зможуть зайняти лідируючі позиції.

"Я можу тисячі претензій пред'явити тим, хто зі мною в одному човні, а вони – мені. Але я знаю одне – треба переступати через себе, як би це не було важко. Інакше ми будемо кожен окремо, кожен сам за себе, а нинішня влада буде і далі правити Україною, знищуючи її. А це злочин по відношенню до тих, хто нас обирає", – підкреслив парламентарій.

Саме об'єднання сил може стати двигуном опозиції, вважає політик. Це яскраво демонструють рейтинги політичних сил, в яких "Опозиційна платформа – За життя" займає лідируючі позиції. Вплинуло на це багато в чому саме рішення глави "Опозиційною платформи – За життя" про відмову від президентських перегонів.

"Це оцінили виборці, і сьогодні рейтинг партії" Опозиційна платформа – За життя" йде вгору. І це правильно, тому що завжди треба ставити Україну перед собою на ділі, а не тільки на словах", – резюмував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook