Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

"Потрібно припинити експерименти над нами – новий трудовий кодекс обмежує наші права!" – Вадим Рабинович

 ...

Україна – країна, що має величезний потенціал. І замість того, щоб його використовувати, вже нова влада продовжує "курс" старої, ставлячи над країною експерименти, забуваючи при цьому виконувати свої обіцянки.

Таку думку висловив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабинович в програмі "Протистояння" на телеканалі NewsOne. 

Як приклад політик навів запропонований владою проект нового Трудового кодексу, який, на його думку, обмежує права громадян України, роблячи людину рабом на своїй землі.

"Всі в світі вже виступили проти цього (нового варіанту Трудового кодексу – авт.). Людина стає рабом на своїй землі і не має права сказати навіть слова, тому що в будь-який момент може бути звільнена. Такого немає ніде в світі!", – обурився Вадим Рабинович.

І замість того, щоб покращувати життя людей, нова влада тільки погіршила ситуацію в країні всупереч своїм обіцянкам.

"Україна має величезний потенціал і його потрібно використовувати, а експерименти над країною повинні закінчитися! Нам потрібно ще раз сходити на місцеві вибори і вибрати нарешті тих, хто вміє працювати, а не хоче. Потім нам необхідно почати загальнонаціональний діалог, і спокійно провести моніторинг всіх дій країни без зайвого тиску", – запропонував Вадим Рабинович.

 

  • Facebook
>