Політичні новини
Архів новин
Оберіть дату

Рабінович: "Влада прирекла українців на голодну смерть своєю "пенсійною реформою"

 ...

Влада чудово знає, що підвищення пенсійного стажу прирікає людей на голодну смерть, але все одно цинічно продовжує впровадження в рамках так званої "пенсійної реформи". Таку думку висловив лідер партії "За життя "і народний депутат Вадим Рабинович в ефірі своєї авторської програми "Хто кому Рабинович" на телеканалі "112 Україна".

"Те, що уряд називає" пенсійною реформою " − це таке витончене знущання над людьми. Усвідомлене, цинічне і продумане до кінця. Вони прекрасно розуміють, що сьогодні прирікають людей просто на голодну смерть. Вони прекрасно знають, що творилося в 90-ті, коли людей не оформляли на роботі. При цьому уряд змушує документально довести, що людина дійсно працював. Інакше ці роки не зараховує в стаж", − заявив парламентарій.

На його думку, закони в Україні пишуться, щоб ускладнити життя простим громадянам, при цьому самі чиновники живуть поза цих законів.

"У нас прем'єр-міністр повинен був відзвітувати два роки тому. Він не приходить в Раду, не звітує. Все нормально, все в порядку. виконуюча обов'язки міністра охорони здоров'я не може згідно із Законом України більше чотирьох місяців перебувати на своїй посаді. Вона знаходиться третій рік. Всі мовчать. Тому що закони для них не писані. Закони вони пишуть для нас, щоб ми їх виконували, а вони будуть за нами стежити, милувати або карати. Самі вони живуть поза законом", − упевнений лідер партії "За життя".

Він також додав, що уряд досі не провело аудит Пенсійного фонду і не опублікувало його результати, хоча згідно із Законом України це необхідно було зробити вже давно.

"Скажіть, чого боїться ця влада, не даючи дані про аудит Пенсійного фонду? Куди вони поділи черговий фонд? Вони знову скажуть, що в Пенсійному фонді у нас "чорна діра". Я в сотий раз повторюю: у цій "діри" є прізвище, ім'я та по батькові, і рахунки, куди переведені вкрадені кошти. чому ви не можете їх повернути? У нас для цього створено безліч різних правоохоронних органів, які повинні займатися подібною роботою. В відповідь − тиша. Тому що рука руку миє", − констатував політик.

 

  • Facebook